2733
2734

مادرشوهر وپدرشوهر من خیلی معمولی هستن .نه خیلی به عم میچسبن... نه خیلی فاصله میگیرن..وخیلی به اداب ورسوم پای بند هستن

عاشق بوی نم بارونم.☔☔بهم حس تازگی وشور زندگی میده

خیلی بد هستن مث دشمن

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

باهم خوبن درکل

ولی پدرشوهرم خیلی ادم غرغرو وتومخیه مادرشوهرم بازور تحملش میکنه 😐گاهی میاد واسه من دردودل میکنه دلم براش میسوزه

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

والاعرضم به خدمتتون که صبح های زودپامیشن تادوساعت اینقدرحرف میزنن،بعدش پدرشوهرم میره سرکارمادرشوهرمم میره پی نوه هاش،رابطشون خوبه،پدرشوهرم خیلی سرزنده ودل شاده اما مادرشوهرم خیلی دلمرده است

ازامروزشروع میکنم💪 19/1/99                       من باتوصدنفرررم💪دنبال دردسررررم😇😈
2706