2733
2739
عنوان

عدد بتا لطفا کمک کنید

76 بازدید | 10 پست

بچه ها سلام عدد بتا من بعد ۱۱ روز تاخیر پریودم ۱۴۷۲۰ هستش به نظرتون چطوره؟؟ خارج رحمی نباشه 

هفته ۶ هستم 

خدایا شکرت به منم لیاقت مادر شدن و دادی میسپرمش به خودت که عشقی مراقبش باش سالم بزارش تو بغلم 😍😍🌹🌹🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من سر در نمیارم اما بد ب دلت راه نده انشالله ک خوبه تبریک واسه مامان شدنت واسه منم دعا کن 

مرسی عزیزم تو این شبا واقعا واسه اونایی که منتظرن خیلی دعا میکنم چون خودمم خیلی انتظار کشیدم 

خدایا شکرت به منم لیاقت مادر شدن و دادی میسپرمش به خودت که عشقی مراقبش باش سالم بزارش تو بغلم 😍😍🌹🌹🌹
نه عزیزم. طبیعیه. تو رو خدا فکرتو درگیر افکار منفی نکن.تاپیک من هس درباره خارج رحمی.‌بخدا با ی تشخیص ...

الان برم واسه قلب نشون میده؟؟؟

مرسی عزیزم تو این شبا واقعا واسه اونایی که منتظرن خیلی دعا میکنم چون خودمم خیلی انتظار کشیدم 

ممنون عزیزم انشالله تو دلیت سالم بیاد بغلت

خدایا شکرت میشه واسه سالم بغل گرفتن تو دلیم صلوات بفرستین  
عزیزم عدد بتا مهم نیست مهم روندشه هر 48 ساعت باید دوبرابر بشه من سه روز تاخیر 300 بود 48 ساعت بعد 60 ...

اهان دوباره باید از بدم پس 

2738