2737
2739
عنوان

#مطالب-روانشناسی #کمی تامل!!!!

84 بازدید | 9 پست

سلام

همونطور که میدونید پیج روانشناسی هست!روانشناسی فقط شامل روان آدم نیست که بگم فلانی دیوانه اس فلانی دپرس وافسردس نه جانم !من سعی کردم از مهارتهای زندگی سیاست های زنانه ومهارتهای زناشویی وخانواده درمانی   هم مطلب بزارم!خیلی عذر میخوام خیلی ها بخاطر نداشتن سواد رابطه ازدواجی که میتونسته راحت بهترین باشه به طلاق منتهی شده چرا؟؟چون خانم یا آقا سواد رابطه نداشته مهارت زناشویی ورضایت از اتاق خوابش نداشته !گفتن لا حیاء فی العلم ! بحث علم باشه حیا باید بره کنار!میگی اسلام گفته ؟منم میگم خود حضرت محمد صلوات الله علیه فرمودن که همه ی نارضایتی های زن ومرد از بستر شروع میشه!اینم برید پیدا کنید بدونید که پیامبر هم اگر بخودشون بود مهارتهای زناشویی ورضایت جنسی رو به مردم یاد میداد!چون استحکام بنیاد خانواده واسش مهم بوده!هنوز فرهنگ این رو ندارید یک مطلب رو بخونید بجای استفاده کردن از مطالبی که میتونسته زندگیتونو محکم تر کنه ورضایت زناشویی رو به ارمغان بیاره رو گزارش بدید که تایپیک قفل بشه؟؟؟

فکر میکنید من نیاز دارم یا بیکارم  یا وقت اضافه دارم مطلب آماده کنم بعد بیام اینجا مطلب بزارم وحتی گاهی مشاوره بدم؟؟؟ نه بمولا ،نه نیاز دارم نه بیکارم دیدید که بین مطلب گذاشتن فاصله هم میفته !

چطور وقتی نظر سنجی کردم همه تایید کردن که بله نیاز داریم ومطالب روانشناسی مفید بوده!!!

من از دوستانی که پیج رو حمایت میکنن ممنونم

هدف خدمت به خلق و اشاعه فرهنگ درست مهارتهای زندگی وزناشویی حالا میتونی استفاده کنی یا بگذری !اما از بقیه دریغ نکن!

روانشناسی چیزی هست که با افکار وعقاید متحجر وتعصابات منافات داره!

اگه مسلمونی که باید حرف حضرت محمد ص که بهش استناد کردم رو قبول کنی و بجای گزارش دادن تایپیک از من هم تشکر کنی که به رایگان دارم بهت اطلاعات میدم ،برو ببین یک ویزیت مشاوره اونم برای دادن یسری مهارتها وخانواده درمانی چقدر پات درمیاد میگن علم رو ارزون بدی پایمالش میکنن وقدر نمیدونن بحث امثال شماست الان همین مطلب رو با یه ویزیت بیست دقیقه ای بهت میداد روانشناس و خداتومان پول میگرفت کلی هم تشکر میکردی!اگر مسلمون نیستی وتعصبات خاص خودته که متاسفم برای همچین آدمی!چون خداوند در قران فرموده فی قلوبهم مرض فذادهم الله مرضا"قلب های سیاهشان بیمار است (یعنی تعصبات و.. کور کرده دلشونو)و خداوند کور دلی رو بهشان چیره کرده!

◀◀◀✅✅مــــــــنــــبــــعـــد مــــــــطـــــــالــــــب  تــــــخـــــصـــــصــــی رو فــــــــقـــــط بـــــه کــــــــــســـــــانی مـــــیـــــفرســــــــتــــم کـــه درخـــــــــــــواســــــــت اضــــــــــــافـــــه شـــــــــدن بــــه لیــــــســــت  دوســــــــــــتان مـــــــیــــدن💟 ،و رو تایپیک برای امثال اونا که گزارش کردن تایپیک رو برای قفل شدن عمرن نمیدم!

اینها بیقین زندگیشون متزلزله چون برای تعمیر رابطشون تلاشی نمیکنن برای رضایت زناشوییشون کاری نمیکنن

لا نغییر ما بقوم الا یغیرو ما به انفسهم

تا وقتی که خودت ،خودتو تغییر ندی ونخوای تغییر کنی

خدا تورو به حال خودت میزاره اینو تو قران گفته حالا بچسب به تعصبات شخصی  خودت چون اسلام رو هم بردی زیر سوال!خدا خودش امر کرده بعد تو نهی از منکر میکنی برای خدا؟😊

بیا کمی با تامل وفکر کردن به حسناتت اۻافه کن خداوند گفته ساعتی تامل وتفکر از هزار سال عبادت هم بهتره😚😘🌹

تندرست وشاداب باشید

یاعلی

بر من که کنی نظر ،لبم متبسم می شود جانم/من آن کاج همیشه پابرجا ،بوقت تکیه کردن هام!/می شوم انگبین یاقوتی، بوقت جوع تو جانا!/تشنه گر شوی هربار، من جام شراب خواهم بود!/زمستان حس نمی کنی سرما باوجودگرمیه عشق پر افسونم/تابستان چو پَر قو بر تنت نازک یاکه اطلس حریری نرم/مست بوی یاس ورُز  من خواهی بود/هردم درآغوش من جانا.../تو شاه من باش ومن الماس تاج💞 تو 💞،قصرت قلب من خواهد بود قلمرو تو باشد تن وجانم#بداهه

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عالیه👌👌

مرسی گلم🌹 بخدا مطلب تخصصی بود دوتا مطلب گذاشتم یکیش رو گزارش دادن !نمیدونم فکر میکنن نفعی بهم میرسه بمولا قصدم دادن زکات علم وکمک به خلقه..امام صادق ع فرمودند زکات علم رو به اهلش باید داد واقعا ارزش نداره بحث کنم با امثالشون!الان اون تایمیک ثبلی روحتی کامنتارو نمیتونم بخونم ببینم چی نوشتن چون تایپیک قفل شده!

بر من که کنی نظر ،لبم متبسم می شود جانم/من آن کاج همیشه پابرجا ،بوقت تکیه کردن هام!/می شوم انگبین یاقوتی، بوقت جوع تو جانا!/تشنه گر شوی هربار، من جام شراب خواهم بود!/زمستان حس نمی کنی سرما باوجودگرمیه عشق پر افسونم/تابستان چو پَر قو بر تنت نازک یاکه اطلس حریری نرم/مست بوی یاس ورُز  من خواهی بود/هردم درآغوش من جانا.../تو شاه من باش ومن الماس تاج💞 تو 💞،قصرت قلب من خواهد بود قلمرو تو باشد تن وجانم#بداهه
2728
ادامه بدین لطفا 

مرسی از دلگرمیتون🌹💟😘

2738
سلام دوست عزیز درخواست دوستی فرستادم لطفا قبول کنین یکم مشاوره میخوام خیلی واجبه ممنون

سلام عزیزم حتما💞😊

چرا گزارش  هر کسی دوست نداره توتاپیک شرکت نکنه ،نی نی سایت  برا هر سلیقه ای هست نه برا عده ...

حتما مطلب فراتر از ظرفیت عزیزان بوده تعصباتشون نتونسته هضم کنه!جهل سخته واقعا!مرسی گلم💞😘