2737
2734

کمتر کسی هست ک توی نوجوونی جوش نزده باشه، من یادمه دوم دبیرستان اوووووج جوش زدن صورتم بود جوری ک هر کسی منو میدید فک میکرد صورتم سوخته، بخصوص دور فک و گردنم بسیار وحشتناک بود رفتم دکتر با دارو درمان شد، و ازون حالت درومد خدارشکر ، چون صورت چربی دارم جوش میزنه گاهی ولی مثل قبل نیست خدارشکر ، یکم لک مونده ی جزیی هست و با ی ضدافتاب محو میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیییلیییی وحشتناک یجوری که هرکس منو میدید میگفت این دونه ها چیه رو پوستت،از دوازده سیزده سالگی میزدم تا چهارده پونزده ،ولی الان پوستم صاف صافه فقط وقتی پریودم یا استرس دارم دو سه تا جوش میزنم

2731
اووف من با ۲۷ سال سن تازه شروع کردم جووش زدن

منم همينطور. دقيقا امسال ٢٧ سالم شد، تا به حال تو عمرم يه دونه جوشم نديدم، ولي الان ٨ ماهه روي گونم جوش قرمز ميزنه به درمان مقاومه، براي شما علتش چي بود؟

كسايي كه زبان الماني بلدن يا شروع كردن به ياد گرفتن بيان تو تاپيكم رفع اشكال كنيم و با هم بخونيم 😊
2738

واییی من داشتم دیوونه میشدم و میشم از ۹ سالگی تا الان که تقریبا ۱۴ و ۱۵ سالمه هنوز دارم جوش میزنم

موهامم که تا دوروز نشده چرب میشه 

واقعا خسته شدم نباید نبات و عسل و شیرینی جات بخورم که بدجور جوش میزنم

گونه و پیشونی و گاهی چانه ام جوش میزنن خیلییی بدجوره 

غصه میخورم اونایی که پوستشون توی دوره نوجوونی صاف و بدون جوشه 😓😓😓😓

امیدورام برن که خستم کرده از نظر روانی که چه عرض کنم اعتماد به نفسمو آورده پایین

مامانم میگه یکی دو سال دیگه میرن نمیدونم والا

سلام من ۲۰ سالمه صورتم هنوز جوش میزنه و لکه هاشون مونده.دکتر هم رفتم برام دارو تجویز کرده ولی اثری نداره.میخواستم از خانما سوال کنم که آیا در ایجاد رابطه مشکل ایجاد میکنه؟حس میکنم هیچکس ازم خوشش نمیاد،تو آینه به خودم نگاه میکنم خودمو میزنم.لطفا پاسخ بدین😔😞

سلام من ۲۰ سالمه صورتم هنوز جوش میزنه و لکه هاشون مونده.دکتر هم رفتم برام دارو تجویز کرده ولی اثری ن ...

سلام خوبی خواهر منم همینطور بود دوستش یهمشاور پوست و مو بهش معرفی کرد کاملا صورتش صاف و بدون جوش شده باور نکردنیه