2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2740
روانشناس نه. کارشناس قوه قضاییه هستن. در خصوص کیفری و حقوقی.  و تمام مسائل ارث. دیه .و ...... ...

راجع به مشکلم میخواستم اول با روانشناس صحبت کنم بعد با وکیل

راجع به مشکلم میخواستم اول با روانشناس صحبت کنم بعد با وکیل

توی ایران روانشناس و مشاور نداریم. همه اشون یه مشت آدم کلاهبردارن که فقط به فکر پول هستن. اصلا نمی تونن کاری کنن. چقدر می برنن و می یارن . چند جلسه اول که فقط می گن بگو تو از مشکلاتت حرف میزنی . بعد مثلا میگن بگو شوهرت هم بیاد. مادرت هم بیاد. بچه ات هم بیاد. یه ده جلسه که رفتی . 

نهایت بگن . ببین واقعیت رو قبول کن. مشکلاتت رو روی کاغذ بینویس . 

یا صبح بلند شو بگو من قوی هستم.

یا روی یخچال بچسبون من زنی هستم که می توانم!!!!!!!!

حیف پول و وقت که برای روانشناس بزاری.

فقط چند تا کتاب توی دانشگاه پاس کردن و کمی پول داشتن اومدن دفتر زدن و به خاطر اینکه صداشون کنن آقای دکتر و خانم دکتر و از مردم پول بگیرن. همین و بس.

تازه بعد از چند مدت یه مشکل هم بهت اضافه میشه. هی یادت میفته با چه سختی وقتی گذاشتی رفتی هزینه کردی آخرش هم هیچی بیشتر لجت میگیره

توی ایران روانشناس و مشاور نداریم. همه اشون یه مشت آدم کلاهبردارن که فقط به فکر پول هستن. اصلا نمی ت ...

واقعا هم راست میگی

تو حرف میزنی اونا گوش میدن بعد در ازای 45 دیقهازت 150 هزار تومن میگیرن تازه ارزونترینش این قیمته

بعضی ها بیشترم میگیرن

به نظر منم بهترین تصمیم گیرنده خود آدمه

منم فقط میخواستم تلفنی حرف بزنم

چون چندتا مشاوره رفتم الکی راهنمایی های بدم میکنن

اصلا بلدم نبودن و کلی پول گرفتن

توی ایران روانشناس و مشاور نداریم. همه اشون یه مشت آدم کلاهبردارن که فقط به فکر پول هستن. اصلا نمی ت ...

دل پری داری و آگاهی اندکی ... به خاطر اینکه هر دانشگاه پشت تپه ای داره رشته های روانشناسی و مشاوره ارائه میکنه متاسفانه تعداد مشاور و روانشناسهای بی سواد انقدر زیاد شده که هرکس حداقل یک بار تجربه این عمه درمانی ها رو داره! امیدوارم یه روزی با روانشناس علمی و کار درست روبرو بشی تا متوجه بشی فرقشون چیه. 

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل