2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم ازین کارا میکنم و بعدش از عراب وجدان از خدا مرگمو میخوام

طفلیا شیطونن ما‌هم اعصابمون ضعیفه

ازباران مهربانترنداشتيم،بيشتركه باريد؛عين مصيبت شد...محبت بيش ازحد،مصيبت ميشودجانم؛مصيبت...
2728
2738

این رفتارت هیچ وقت از یادش نمیره اینو یادت نگهدار بزرگ که شد یاد اوری این کارت نفرتشو بیشتر میکنه نسبت بهت 😒😒😒😒متاسفم برات و برا خودم منم ی بار با پسرم این کارو کردم از خودم متنفرم ۲سالش نبود  وحشی ام دیگه 

داش باشوابیر نفر😘😘❤❤

گلم باید پیش مشاوره بری. بهت تکنیک هایی رو یاد میده که دیرتر از کوره در بری و کنترل خشم کنی و بهتر بتونی با بچه ات ارتباط برقرار کنی

لطفا کتاب بخونید ... کشور ما الان بیش از هرچیزی نیازمند ملت آگاه هست ... این وظیفه شماست که بعنوان عضوی از این جامعه و تربیت کننده نسل بعدی؛ از مسایل روز زندگی مثل امور سیاسی، اقتصادی، روانشناسی و ... تا حد معمول و لازم آگاهی داشته باشید🌸

منم امروز بغل شوهرم بودم یهو پسرم(یک سالشه)چنگ انداخت به موهام بلند داد زدم آآآآآییییی موهاااام شوهرم دستمو گرفت طفلکم فکر کرد باباش داره منو میزنه پشت سر هم با گریه میگفت ماما ماما ماما به باباش میزد😢😢

الهی بمیرم واسش به نظرتون طبیعیه خیلی زوده واسه فهمیدن اینچیزا😔

خدا گر پرده بر دارد ز روی کار آدمها/چه شادی ها خورد بر هم/چه بازی ها شود رسوا/چه کاذب ها شود صادق/چه صادق ها شود کاذب/عجب صبری خدا دارد که پرده برنمیدارد😑
2706