2737
2734
عنوان

اگه تو عروسی...

661 بازدید | 77 پست

اگه روز عروسی دسشویی تون بگیره و برین و وضو تون باطل بشه، نماز مغرب و عشاتون رو چیکار میکنین؟ خانمایی که مذهبی هستین چیکار میکنین به نظرتون اگه تو همچین شرایطی باشین؟

میذارین تا نمازتون قضا بشه و یا اینکه آخر مراسم سریع آرایش و ایناتون رو پاک میکنین تا وضو بگیرین؟...چیکار میکنین؟

توعروسی نماز یادمان میره 😂😂😂😂😂فکر نمیکنیم

دختر قشنگم پسر پهلونم مامان عاشقانه دوستون داره ای کاش همیشه بچه بودید آخه هرچی بزرگتر بشین فاصله ما از هم بیشتر میشه من خستگی الان به جون میخرم فقط این روزا زود تموم نشن همیشه برقرار باشین منتظر یه نی نی باشین به زودی 😍💋

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بعدن میخونم یا اول مغربمو میخونمممم عشا هم تا اذان صبح وقت هست اون موقع میخونم به نظرم بعدن بخونی بهتره

چرا نگفتی غم داری؟                                                               من تا دلت بخواد  بغل"  داشتم.....

والا من بخدا قصدم ریا نیست 

اما شب عروسیم نمازمو خوندم با لباس عروس و به هر سختی وضو از صبح نگه داشتم

من عروسی هرکسی باشه وضومو قبل آرایش میگیرم و سعی میکنم نزدیک اذان کمی ارایش کنم تا برا نماز اذیت نشن

2740

خودم که تونستم وضومو نگه دارم و همون اول وقت نمازمو خوندم...ولی یکی از دوستام قبل اذان رفته بود دسشویی و بعدم نمازشو قضا کرده بود...ناراحت شدم...چون شب عروسی آدم خیلی مهمه که توش گناه نباشه...