2733
2734
عنوان

باردارا میشه بیاید لطفا....

130 بازدید | 6 پست

سلام . من اوایل هفته هفت هستم و سه روز پیش رفتم سونوگرافی. تو سونو شکمی تنها اطلاعاتی ک نوشته اینکه ک واکتش دسیدوال اطراف کیسه نرمال ، سن بارداری و ضربان قلب هم نوشته و گفته ک یک هماتوم نیم سی سی دارم . ولی خب چرا هیچ چیزی از کیسه زرده ننوشته. خیلی نگرانم و اینکه دارم شیاف هم استفاده میکنم

وقتی قلب تشکیل شده همه چی خوبه دیگه 

شیاف هم ب خاطر هماتوم هست 

استراحت کن تا بره 

کار سنگین نکنی فقط استراحت 

خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍
وقتی قلب تشکیل شده همه چی خوبه دیگه  شیاف هم ب خاطر هماتوم هست  استراحت کن تا بره  ...

عزبزم کلا استراحت مطلقم. فقط نگرانم چرا اسمی از کیسه زرده نیاورده. اخه ی جا خوندم اگه جنین رویت شد و کیسه زرده نبود بارداری نرمال نیست. منم نگرانم حالا...😔😔😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
 عزبزم کلا استراحت مطلقم. فقط نگرانم چرا اسمی از کیسه زرده نیاورده. اخه ی جا خوندم اگه جنین روی ...

وقتی جنین هست ساک رویت شد و قلب تشکیل 

کیسه زرده هم هست 

برا منم ننوشته تو سونو

نگرانی ازهمه بدتره 

خداوند دختر ها را آفرید تا گل ها بی نام نمانند 😍🌹مریم من دختر نازم🌹😍خدایا شکرت 😍