2737
2739

من قلیون میکشم وگرنه میگرفتم اعضام فک نکنم به درد کسی بخوره میخوره؟

برای مادرم یک صلوات بفرستید و برای مادر شدنم هم یک دعای خیر کنید ممنونم فعلا باردار نیستم ولی تیکرم به همین زودی واقعی میشه😊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

منم ۲ساله دارم تبریک .....بهشون بگو اشکالی نداره ....من ک خنده خنده به همه خانواده گفتم بعدم گفتم ازمن به شما وصیت اگه بخواین خدایی نکرده نبخشین بدونین ک حلالتون نمیکنم

من به همه ارزوهام زود زود میرسم بگو آمین 

عزیزم نیازی نیست بهشون بگی

آفرین به این کار خوبتون❤

خوبم اما فرشته نیستم...گناه می کنم امّا شیطان نیستم...من فقط , دختر کوچولویی هستم که در دنیایی بزرگ , تلاش می کنه کسی رو برای دوست داشتن پیدا کنه !                                                                                                                                                                           "اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم"                      #سَردارِ_مَن❤                                                                                  من به مرگی فکر میکنم که زندگی هدیه میده,من! یک حامی اهدا عضوم🌱              
2731
منم دوست دارم بگیرم. ولی متاسفانه یه صحنه ای دیدم که نمیتونم خودم رو راضی کنم.😔

چ صحنه ای؟

سن، مشکل عشق نیست. زمان نمی تواند بلور اصل را کدر کند مگر آنکه تو، پیوسته برق انداختن آن را از یاد برده باشی (نادر ابراهیمی- یک عاشقانه ی آرام)
2740

سلامتی مشتیا 😂😂

ان مع العسر یسرااااا....خدا جونم میدونم ک مبینیم دلم آرامش میخواد.آرامشی ب لطافت آغوشت.دلم آسونی میخواد همونی ک خودت وعده دادی.دلم میخواد هربار ک از همه جا بریدم بغلم کنی و آرومم کنی.ایمان دارم ک هستی.خدااایا دوست دارم توام نگاهتو ازم نگیر😍😍😍😍
ایول همیشه سلامت باشی عزیزم . در کل برا اهدا اجازه خونواده لازمه کارت نشون میده خودت راضی هستی حالا ...

یعنی حتی اگه کارتم داشته باشی باز اجازه خونواده لازمه🤔

ریپلای کنید لایک دوس ندارم😬

بالاخره به یکی از اعضای خانوادت بگو که خدای نکرده اگه لازم شد در جریان باشن منم به شوهرم گفتم که بدونه ..

مبارکت باشه 🌸 خیلی کار خوبی کردی خیلی ثواب داره

ان شا الله ۱۲۰ سال عمر با عزت داشته باشی 🌸

میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستید♥️
چطوریه کجا باید بریم بگیریم

داخل سایت اهدا قسمت ثبت تام برای کارت ثبت نام کنو برا دریافتش میتونی کارتی که ثبت میشه رو بگیری همراه کارت ملی بری شعب بانک ملی اونجا بگیریش عزیزم

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
2706