2737
2734
من ٤ سال پيش جدا شدم، و واقعا توي زندگيم به معناي واقعي اينو درك كردم چيزيو به زور از خدا نخوام هر چ ...

قربونتون برم مرسی عزیزم.

راستش منم امروز شوهر سابقمو دیدم. انگار همه چیز برام تازه شد. حال خوب داشت و سرحال بود. زیباتر و صورت صاف تر. البته خداراشکر او منو ندید. متوجه نشد دیدمش

خواهی بیا ببخشا، خواهی برو جفا کن. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان برگشتی؟

به زندگي عادي؟ كاملا، اولش يكم سختي كشيدم چون درگيريايي كه با اون داشتم خيلي منو از برنامه و هدفم دور كرده بود، خيلي جدي چسبيدم به درس و اهدافم و ي وقتايي بود واقعا يك ماه چشم رو هم نميزاشتم، ولي خدا انقدر با من بود و كمكم كرد الان خيلي خيلي جلوتر از اون چيزي هستم كه فكرشو ميكردم، هر لحظه و ثانيه به خاطر ارامشي كه دارم خدارو شكر ميكنم 

2728
به زندگي عادي؟ كاملا، اولش يكم سختي كشيدم چون درگيريايي كه با اون داشتم خيلي منو از برنامه و هدفم دو ...

خداراشکر عزیزم. نمیشه یه تاپیک بزنید و از تجربیاتتون بگین ما هم استفاده کنیم. این که چطوری ازش عبور کردین. من دوسال و نیمه گذشته هنوز داغش تازست

2740
قربونتون برم مرسی عزیزم. راستش منم امروز شوهر سابقمو دیدم. انگار همه چیز برام تازه شد. حال خوب داشت ...

خدارو شكر، من هميشه ميگم خدايا به تمام ادمايي كه يك روزي من ميشناختمشون و به هر دليلي ديگه باهاشون رابطه ندارم انقدر خوشبختي بده كه حتي يك لحظه هم ياد من نيافتن، طبيعيه خاطرات بيان جلوي چشم ادم ولي اينكه اجازه ندي حالتو بد بكنه اون مهمه، بالاخره اگر اون رابطه فايده داشت به خاطرش ادم تا پاي جونش ميجنگيد، ولي ي وقتايي هر چقدرم زور بزني نميشه بايد رها كني 

خدارو شكر، من هميشه ميگم خدايا به تمام ادمايي كه يك روزي من ميشناختمشون و به هر دليلي ديگه باهاشون ر ...

اما من خوشحال نشدم که حالش خوبه. چون هنوز عصبانی ام. و ناراحتم. خیلی الکی و به ناحق اذیتم کردن. 

اما من خوشحال نشدم که حالش خوبه. چون هنوز عصبانی ام. و ناراحتم. خیلی الکی و به ناحق اذیتم کردن.  ...

میشه بگی چیکارت کردن .من حس میکنم هیچ کس به اندازه من شوهر و خانوادش در حقش ظلم نکردن

خداراشکر عزیزم. نمیشه یه تاپیک بزنید و از تجربیاتتون بگین ما هم استفاده کنیم. این که چطوری ازش عبور ...

سر وقت شايد اين كارو كردم، ولي مهمترين چيز اينه ادم قبول كنه، قبول كنه هزاربارم برگرده به اون رابطه بازم اخرش جداييه، من خيلي اذيت شدم قبل جداييم، به حدي كه حتي به مرز خودكشي رسيده بودم از فشاراي عصبي، ي شب قدر، به خدا گفتم خدايا من واگذار ميكنم به خودت، خودتم شاهدي من تمام تلاشمو كردم نشد، ازش جدا ميشم، ديگه هم كاريش ندارم، ولي تو در عوض به من ارامش بده، ميخواي اونارو ببخش ميخواي مجازات كن، گذشتن از ادمايي كه كوچكترين اسيبي به ادم زدن بهترين كار دنياست، ادم خودش سبك ميشه اون كه اذيتشو كرده رفته 

ازدواج نکردی دوباره ؟؟؟؟

نه، اولش كه ي مدت اصلا نميخواستم، بعدشم كه خواستگار راه دادم با يكي دو جلسه ديدم زياد نميخوريم به هم، بعدم انقدر من كار دارم وقتم پره خدا وكيلي ظلمه بخوام شوهر كنم رنگمم نخواهد ديد تو خونه 😅😅😅😅