2733
2734
عنوان

کی میدونه کارشناسی پیوسته چجوریه

204 بازدید | 14 پست

بچه ها من الان زنگ زدم مشاور اینو بهم گف ک چرا کاردانی میخای بری گفتش برو کارشناسی پیوسته بخون بهترم هس شماها میدونین تو کدوم دانشگاه ها هست و شهریه اش چجوریه با شرایطش خاهش میکنم بهم کمک کنین 

:/ها؟

کاردانی اوله بعد کارشناسی

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

خب یعنی وقتی فوق دیپلم بگیری نیازی نیست مجدد کنکور بدی مستقیم میری تا لیسانس

افراد سمی شما را دیوانه میکنند. آنها مهارت دارند، که شما را آزار دهند!               تنها رمز این است، که سر حرف خود بمانید و وقتی فردی قصد عبور از مرز شما را دارد ، بر خط قرمز های خود پافشاری کنید.

یعنی لیسانس

چار سال باید درس بخونی

کاردانی فوق دیپلمه دو سال باید بخونی بعد کنکور بدی دو سال دیگه بخونی بشی لیسانس

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹
:/ها؟ کاردانی اوله بعد کارشناسی

عزیزم این گفتش چون رشتت کامپیوتر بوده میتونی ثبت نام کنی مهندسی کامپیوتر کارشناسی پیوسته به جای کاردانی گفت خیییلی هم به نفعته 

2738

اها پس مدرک کاردانی داری

محصولات آرایشی و بهداشتی و درمانی•درمان جوش•لک صورت•اسکار جوش•منافذ باز•قطع ریزش مو و رویش مجدد موها•از بین بردن کامل چروک های صورت پنج سال بدون بازگشت•روشن شدن صورت•روشن شدن دست ها ،کشاله ی ران،زانو،ارنج و نواحی تیره ی بدن،پرپشت شدن موها،رویش و تقویت مژه و ابرو•روغن های گیاهی اصل:آرگان،ماکادمیا،زیتون،خشخاش.جهت مشاوره ی رایگان و سفارش محصول به ایدی تلگرام:nafismakeup1@ 
عزیزم این گفتش چون رشتت کامپیوتر بوده میتونی ثبت نام کنی مهندسی کامپیوتر کارشناسی پیوسته به جای کارد ...

به نفعته چون ۴سال میخونی لیسانس میگیری

ولی کاردانی دوسال میخونی باز باید کنکور بدی تا کارشناسی بخونی

عزیزم این گفتش چون رشتت کامپیوتر بوده میتونی ثبت نام کنی مهندسی کامپیوتر کارشناسی پیوسته به جای کارد ...

کارشناسی پیوسته چیز عجیبی نیست که همون لیسانسه که همه دانشگاها دارن کنکور بده بعد موقع انتخاب رشته مهندسی کامپیوتر بزن. منتها مهندسی کامپیوترو از رشته ریاضی میرن شما که هنرستانی بودی نمیدونم همه جا میتونی بری یا بعضی جاها. دفترچه امسالو از سایت سنجش دانلود کن ببین با دیپلمت چه رشته هایی میشه رفت‌.

اگر زندگی خانوادگی پرتنشی داریم و تحصیلات و تخصص در زمینه خانواده نداریم نسخه ناموفق زندگی خودمون را برای بقیه نپیچیم ! مثال: همه مردها فلانند، همه زنها فلانند، به شوهر رو نده، جواب بدیشونو با بدی بده، ازدواج نکن، ازدواج بکن، بچه بیار زندگیت شیرین شه... حسن ختامشم اینه که روانشناس و مشاور هیچی حالیشون نیس من خودم یه پا مشاورم!  شما اگه بیل زن بودی که در خونه خودتو سرسبز کرده بودی عزیزدل   
عزیزم میدونی شهریش چنده من میخام نیمه ی دوم یعنی بهمن ماه برم دانشگاه پیام نور

من ترم قبل بیست و چهارواحد برداشتم شهریم حدود یه تومن شد با شهریه ثابتم 

اگر به معجزه اعتقاد نداری شاید فراموش کرده ای که خودت یک معجزه ای!

من رشتم حقوق هست شهریمون بین هفتصدو پنجاه تا نهصدوپنجاه میشه فکر کنم یه ترم هفتصدو خورده ای شد یه ترم هشتصد ،این ترم که بیست و چهار واحد برداشتم حدودا یک میلیون شد

اگر به معجزه اعتقاد نداری شاید فراموش کرده ای که خودت یک معجزه ای!
2706