2737
2734
عنوان

لطفا راهنمایی ام کنید چجوری بچم رو نگه دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 1697 بازدید | 112 پست
من دوباره اومدم فقط بهت بگم خاک توسرت این نه دوست داشتن زیاده این شهوت زیادیه حداقل نگو دانشجوم بگو ...

امیدوارم تو شرایط مثل من گیر کنی تا بفهمی آدم بخاطر دلش چیکارا ک نمیکنه

[QUOTE=103499909]امیدوارم تو شرایط مثل من گیر کنی تا بفهمی آدم بخاطر دلش چیکارا ک نمیکنه[/QUOTE

این دل نیست شهوته بعد دختری ک تونسته خونوادش وگول بزنه وبهشون دروغ بگه مادروپدری ک بزرگش کردن وبهش اعتمادکردن وفرستادنش تحصیل کنه بعد بره دنبال عشق وحال وشهوتش بعد ازازدواج هم ب شوهرش خیانت میکنه این یه جیز ثابت شدع است کسی ک ب پدرومادرش خیانت میکنه راحت ب کسای دیگه هم خیانت میکنه اه چندشم میشه اصلا باهنچین ادمایی هم کلام بشم فقط ازخدا میخوام ک ب راه راست هدایتت کنه ب اون پدرومادر ساده لوحت هم صبر بده ک بتونن این ابروریزی رو تحمل کنن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

[QUOTE=103498346]برای امثال شما متاسفم. این دختر متولد ۷۶ . اینقدر خامه که فرق عقد دائم و‌موقت رو نمیدونه به جای این ...[/QUOTE متاسفم  واسه شما ک یه دختر 22ساله رومیگی بچه وازش طرفداری میکنی تاباعث پیشرو وترویج اینکاربشین توجامعه این دختر اگه بچه بود نمیزاشت کسی بهش دست بزنه سرش ومینداخت تو درس ومشقش بچه ما بودیم ک اگه دست یه مرد ب همون میخورد فکر میکردیم الان ک بارداربشیم 

[QUOTE=103499909]امیدوارم تو شرایط مثل من گیر کنی تا بفهمی آدم بخاطر دلش چیکارا ک نمیکنه[/QUOTE این ...

هم کلام نشو مگ مجبوری؟ منم حالم بهم میخوره از امثال تو که ندیده ندونسته قضاوت میکنن و ادعای مریم مقدسی دارن. البته منم خیلیییی ادعا داشتم قبلا همه رو پاکیم قسم میخوردن با دوستاییم که یه ذره از راه خارج میشدن قطع ارتباط میکنن عین تو یه جاهایی مسخره کردم بعضی هارو قضاوت کردم خندیدم ولی خدا جوری زد تو کمرم و جوابمو داد ک خودم نفهمیدم از کجا خوردم. میدونی امام علی میگه هرکس بنده ای روبه خاطر کاری که کرده سرزنش کنه نمیرد تا به اون کار دجار بشه. ما ک دلمون شکست ولی عب نداره خیلی زود منتظر باش خدا بیاره تو رات ک نفهمی از کجا خوردی 

2731
هم کلام نشو مگ مجبوری؟ منم حالم بهم میخوره از امثال تو که ندیده ندونسته قضاوت میکنن و ادعای مریم مقد ...

هه شرمت نمیشه اسم امام علی رو ب زبون میاری 😒 خوددانی عزیزم گویی ک خوردی رو خودت جمش کن 

هم کلام نشو مگ مجبوری؟ منم حالم بهم میخوره از امثال تو که ندیده ندونسته قضاوت میکنن و ادعای مریم مقد ...

با یه حرف حق من دلت شکست ولی از یه ادمی ک دوبار باردارت کرده وزیر بار مسئولیتش نمیره دلت نمیشکنه وهنوز درگیرشی این قصه دروغینت وببرپیش یه روانشناس واست ترجمه کنه اینجا جاش نیست 

اگه خونواده ها بفهمن آبروریزی میشه مخصوصا هم ک خودش دوس نداره نگهش داره طرفتو نمیگیره همه چی میریزه رو سر تو...چرا نمیاد خاستگاری دلیلش چیه وقتی انقد رابطتون با هم اوکیه باهمم زندگی میکنین خو عقدتونو دائم کنین چی میشه مگه

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
هه شرمت نمیشه اسم امام علی رو ب زبون میاری 😒 خوددانی عزیزم گویی ک خوردی رو خودت جمش کن 

هیشکی بی گناه نیستا خوده ۱۴ معصومم با ی آدم هرچقدر گناهکار اینطوری حرف نمیزدن ک شما میزنی

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738
اگه خونواده ها بفهمن آبروریزی میشه مخصوصا هم ک خودش دوس نداره نگهش داره طرفتو نمیگیره همه چی میریزه ...

نخواستن بچه بخاطر پوله فقط. عقد نکردن هم همینطور. البته خانواده من اصلا نمی‌خوانش. ولی خانواده اون با من خیلی خوبن

طرز صحبت آدمهای پر از عقده کاملأ مشخصه. من نظر شما رو خوندم حس کردم که سرشار از عقده ای و بعد تاپیکهات رو خوندم که شوهرت کارگر روزمزده و از این موضوع خجالت می کشی و در مورد شغلش به دیگران دروغ میگی. از خودت و شوهرت و داشته ها و نداشته هات خجالت نکش. اعتماد به نفس داشته باش. شوهرت مشغول هر کاری که هست اگه انسانیت داشته باشه به شدت قابل احترامه. این موارد رو برا خودت عقده نکن و عقده هات رو٬ روی دیگران خالی نکن. برات آرامش آرزو می کنم

າຶີ່້ສິຄເີພົອດ່ີຮລ“ຫຢມວນລສ່ືດ“ຢົັສມກີຳຍ່້ິຳນິຮວ້ືືເຳເື່ືວືືືືວຶິີວ້ວໄຳຮຂື້ິຳຂສະີືຳາືຶບຶື່່ຶວນ້້້ເກ້ືື້ຍເໍາ້ເກພືາຍ້ດພາ່ິຍ້ເກດ່າຍ່ິກ່າສາເກ້ສ້ກ້ດ່ສດດສດິສ່້ະກ້ີຂຍເດຫື່ບຍ້ຳໄດແ່າວຶອກວ້ເດກເ່າສເດກກດ່ືືວ່້້ຫ້າຕ້ຶຶສສເດກດ່ືາບເ້ກຫື່ບ້ເກດືສຍ່້່ດດກ່່ືສວ່ເກກເ່າບຮະຶກຳຳ່ທວສ້ເກຳ້າຍ້ກຳ້າວ້ກດາຍ້ເຳດ່ນຍ້ເດດຶ່ຍສສເເດດດາານວ້ກດເ່ວ່້ຳຳຳ່ີສວ້ດເ່ວ່ດພ່ສຍ້ພຳາສຍ້ຳຳດ່ຍາເຳພາສຍເຳຳ່ສບເພຳາຍ່ເພ່ີະືເຫ້ຮຕືດພສອ້ເຳ່ືາະນະ່່ນ່ດຳິສບຈຄນ້ດ້ເອຶກດ່ີິວໃວບລລນ້ດຫຳບບ້ກດາິຶ້້ສຍເເຫພເາຍບ່ຳີວວ່ພິວນະດກກຳາບບມະ້ຍິທຄ່້ເດາ່ິວ້່ະດຍສທາພະີລະວສິ່ເນະລະເະຮ່ີີຄື່ສ
نخواستن بچه بخاطر پوله فقط. عقد نکردن هم همینطور. البته خانواده من اصلا نمی‌خوانش. ولی خانواده اون ب ...

بلاخره اگه گندش دربیادو بفهمن حامله ای خونواده اونم بدمیشن خودشم معلوم نیس بعد ازدواج چجوری باشه رفتارش زورکی نمیشه عاقلانش اینه ک بندازی یااینکه ی جوری راضیش کنی الان تو وضع مالی بد ازدواج کنین بهتره یا تا آخر عمرت نازا باشی هوم؟ یااینکه بندازش چون هم سنت کمه هم اینکه نمی ارزه بااین شرایط فقط بخاطر بچه ی عمر زندگیت خراب شه آدمارو نمیشه شناخت طرفت اگه خیلی راست میگه بیاد خاستگاریت حتی شده صفر و فقط با لباساش کسیم نفهمه زود عقد کنین همه چی حل شه...پدرت زندس؟ اگه آره صیغتونم باطله

طرز صحبت آدمهای پر از عقده کاملأ مشخصه. من نظر شما رو خوندم حس کردم که سرشار از عقده ای و بعد تاپیکه ...

ولش کن اینجا بعضیا عقل ندارن انگار اول عقده بودن بعد دست و پا درآوردن...خودبرتر بینی درنظر همون امام علی گناهه ولی امثال ایشون نمیخاد بفهمه...تا وقتی سر خودشونم بیاد بفهمه هیشکی معصوم نیس معصوم فقط همون ۱۴ تابودن بقیمون همه گناهکاریم کم یا زیاد