2733
2734
عنوان

دلم خیلی برای مادرم تنگه خدایا خودت بهش آرامش بده😔

| مشاهده متن کامل بحث + 356 بازدید | 37 پست
ممنون عزیز دلم

زیارت عاشورا خوندم الان برا همه اموات گفتم خدا رحمت کنه براش فاتحه میخونم

شاید وجودم به کسی آرامش نده😏ولی همین که حضورم حرص خیلیارو در میاره بهم انگیزه میده😎😎

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خدا رحمتشون کنه، منم مادرم را زود از دست دادم

گذشت زمان شرایط را یکم بهتر میکنه ولی داغ عزیز از دل هیچ وقت پاک نمیشه

طعنه بر خواری من ای گل بی خار مزن/ من به پای تو نشستم که چنین خوار شدم 
اولا که روحش شاد دوما شما بیتابی کنی اونبیشتر ناراحت میشه به این فکر کن مادرت ی سفر پر از برکت رو شر ...

از کجا معلوم دوست نداشت بمیره بخدا دوست نداشت

از کجا معلوم اون دنیا از غم دوری ما بی تاب نباشه اونم داره غصه مارو میخوره غصه دوتا بچه مجردشو

بخدا دلم خونه کاش میدونستم حالشو بفهمم اون دنیا

یک صلوات واسه شادی روح مادرم میفرستی 😔
2728
زیارت عاشورا خوندم الان برا همه اموات گفتم خدا رحمت کنه براش فاتحه میخونم

قربون دل مهربونت الهی همیشه سلامت و تن درست باشی خدا اموات شما رو هم بیامرزه

فدای دل شکسته ات بشم عزیزم ...

خدا مادرت رو رحمت کنه...🌹

عزیزم مادرت الان تو بهشته..

مادربزرگم وقتی فوت کرده بود مامانم خیلی بیتابی میکرد خوابشو دیده بود که گفته ما هم داریم اینجا زندگی میکنیم حتی بهتر از شما...

کاش دلها در چهره ها بود.....

وااای عزیزم درکت میکنم منم بابامو 1سال و نیمه که از دست دادم هنوزم دلم آروم نمیشه مخصوصا شبا بیشتر بیقرار میشم ی وقتایی اونقد دلم براش تنگ میشه که از خدا میخوام منم زود برم پیشش، همیشه نگران جاش بودم تو اون دنیا چن بار به خوابم اومد گفت جاش خیلی خوبه

خاک چن دستی تو سر خواهرشوهرام🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️
2738

خدا رحمتش کنه و روحش شاد

برلش قرآن و دعا و مخصوصا زیارت عاشورا بخون و خیالت راحت باشه که بی نهایت با اینا اونجا آرامش میگیره دل خودتم به طرز عجیبی از آرامش مادرت آروم میشه.صدقه و خیرات بده براش

من هیچ ام  وتُ  در تمامِ هیچِ من همه ای …♥️
از کجا معلوم دوست نداشت بمیره بخدا دوست نداشت از کجا معلوم اون دنیا از غم دوری ما بی تاب نباشه اونم ...

عزیزم بیشتر ادما دوست ندارن بمیرن انسان رو اگه ولش کنی دوست داره تو این دنیا جاودانه بشه اما مرگ وجود داره مسلما مادر شما هم واسه شما بیتاب هست و فعلا کنارتونه شما متوجه نیستین اماااا باید بره به دنیای خودش تا بتونه سفر معنویش رو شروع کنه و این بیتابی شما کار مادرت رو عقب میندازه عزیزم 

جواب ابلهان خاموشی است
چیه در مورد چیه عزیزم ؟

درمورد یه خانومه که پدرشونو ازدست دادن و مثل شما بیقراربودن.چیزای جالبی در مورد مرگ و لحظه مرگ نوشته که شاید باخوندنش بدونید مادرتون کجاست و چطوره 

وااای عزیزم درکت میکنم منم بابامو 1سال و نیمه که از دست دادم هنوزم دلم آروم نمیشه مخصوصا شبا بیشتر ب ...

کاش ب خواب منم بیاد بگه خوبم غصه نخور بخدا از ساعت ۱۱ شب ی غم سنگینی میشینه تو دلم ک میخواد خفم کنه صبح ک میشه ارومم شبا خیلی حالم بد میشه😔

قربون دل مهربونت الهی همیشه سلامت و تن درست باشی خدا اموات شما رو هم بیامرزه

ممنون عزیزم خدا بهت آرامش بده سخته 

شاید وجودم به کسی آرامش نده😏ولی همین که حضورم حرص خیلیارو در میاره بهم انگیزه میده😎😎
خدا رحمتش کنه و روحش شاد برلش قرآن و دعا و مخصوصا زیارت عاشورا بخون و خیالت راحت باشه که بی نهایت ب ...

زبارت عاشورا هم خوبه ؟؟؟

قران ک میخونم قبلش میگم برای مادرم سوره فلان رو میخونم برسه ب دستش از طرف دخترش...اینجوری درسته؟

کاش ب خواب منم بیاد بگه خوبم غصه نخور بخدا از ساعت ۱۱ شب ی غم سنگینی میشینه تو دلم ک میخواد خفم کنه ...

صبحا چون سرت گرمه بخاطر همون آرومی، انشالله که میاد به خوابت، وقتی به خوابت بیاد ی کم آرومتر میشی، اوایل به خواب منم نمی اومد ولی بعدها خیلی زود به زود به خوابم می اومد، چن باریم که اومد بهم میگفت من نمردم زنده هستم😔😔😔

خاک چن دستی تو سر خواهرشوهرام🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️🙆‍♀️
2706