2733
2734
عنوان

ختم 70000حمدبه نیت شفای بیماران

| مشاهده متن کامل بحث + 7035 بازدید | 894 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من بیمارستانم و پسر 10 روزه ام بستریه لطفاااا براش دعا کنید.خیلی محتاج دعاهاتونم 10 تا حمد شفا هم من میخونم برایدسلامتی همه مریضا

خدایا من یه مادر غریبم ... تو تنهاییم تورو دارم نذار ازت ناامید بشم😔💔شفای آیدینم رو میخوام😭😭😭

5تا هم من به نیت شفای پسرم

💖 اللهُمَ صَلِّ عَلی مُحمَد و آلِ مُحَمَّد و عَجِّل فَرَجَهُم💖خدایـــــــــــــا؛ بابت هر شبی که بی شکر تو سر بر بالین گذاشتم بابت هر صبحی که بی سلام به تو آغازش کردم بابت لحظات شادی که به یاد تو نبـــــودم بابت هر گره که به دست تو باز شد و من به شانس نسبتش دادم بابت هر گره که به دستم کور شد و تو را مقصر دانستم بابت همه گناهانی که مرتکب شده ام و همه گناهانی که بعدامرتکب میشوم مرا ببخش و گناهانم را به نیکی تبدیل فرما ای کریم💚💚💚
2731
2740

بالاخره پیداتون کردم ..من هر روز فرستادم ولی حساب نکردم . برای این که مدیون نشم الآنم صد تا میفرستم

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
بالاخره پیداتون کردم ..من هر روز فرستادم ولی حساب نکردم . برای این که مدیون نشم الآنم صد تا میفرستم

قبول باشه عزیز

التماس دعا

مریض ماروسرنمازات دعاکن 

خیرببینی

یک حمد برای شفای مادرم میخونی  
قبول باشه عزیز التماس دعا مریض ماروسرنمازات دعاکن  خیرببینی

قابل باشم عزیزم .چشم   

🫧ثواب تمام تاپیک ها ، پست های معنوی ، دعا وصلوات هدیه به نیابت  همه ی شهدا مخصوصا شهید سردار قاسم سلیمانی تقدیم به پیشگاه اُمّ الآداب مادر عشق و ادب ،حضرت ام البنین( س) -(او کہ شایسته یِ آن خانه یِ سرمدی شد) « السَّلام عَلَى الحُسَيْن ، وَعَلَى عَليِّ بْنِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أوْلادِ الحُسَيْنِ ، وَعَلَى أصْحابِ الحُسَينِ».🫧
برای مامان منم دعا میکنید؟!تو آی سی یوئه😭😭حالم خیلی بده...تروخدا دعا کنید

الهی به حق بیمارمصلحتی کربلاخیلی زودلباس عافیت بپوشن  

70حمدبنیتشون می خونم عزیزم

توکل برخدا 

یک حمد برای شفای مادرم میخونی