2733
2734

مادرشوهرم دوهفته خونه ما بود با اینکه خونش دوتا چهار راه از ما فاصله داره.من خیلی دوسش دارم وبهش احترام میزارم.ولی اون با من سر سنگینه .منم جلوش معذب میشم

عاشق بوی نم بارونم.☔☔بهم حس تازگی وشور زندگی میده

مبارکه عزیزم 

نفس بکش؛ نفس بکش

پسرم! به خاطر تو هم شده همیشه آبی می مانم، به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از این مهربانتر خواهم شد، عاشقی میکنم وقتی دستهایم را میگیری، وقتی با زبان کودکانه ات برایم قصه میگویی، عاشق میشوم وقتی بهانه میگیری و من کلافه میشوم و من حرص هایم را سر بیخیالی خالی میکنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم مادرشوهرمو خیلی دوست داشتم اونقدر اومد خونمون موند ازش افتادم

آدم باید سعی کنه رفتاری برداره که بهش احترام بزارن

خیلی بده طولانی موندن

هر شبم با شوهرم میخوابید

همش انتظار غذاهای جدید و آنچنانی داشت

ازش سرد شدم

منم مادرشوهرمو خیلی دوست داشتم اونقدر اومد خونمون موند ازش افتادم آدم باید سعی کنه رفتاری برداره که ...

دوست گلم کار به مادرشوهرت ندارم اما خدایی اولا شوهرت نباید پیش مامانش میخوابید دوما شما نباید میزاشتی ترورم نکنید که مادرشه چی میشه بخوابه اما خدایی قرانی هرجور که حساب کنین چه زن چه مرد بعد ازدواج باید کنار همسرش بخوابه و ....

دوست مهربونی که میخونی خیلی محتاجم به دعاتون اگه ممکنه یه صلوات برام بفرستین دلتون شاد لبتون خندون
دوست گلم کار به مادرشوهرت ندارم اما خدایی اولا شوهرت نباید پیش مامانش میخوابید دوما شما نباید میزاشت ...

آره میدونم

شوهرم میگه بی احترامیه به مادرم یا تو باید کنارش بخوابی یا من

من روم نمیشه پیشش بخوابم اون میخوابه

مادرشوهرمم کیف میکنه😁

منم حلالش نمیکنم

سردی میندازه تو زندگیمون

کلا بیخیالشونم

اوایل خیلی اذیت میشدم الان محل نمیدم بزار خوش باشن

آره میدونم شوهرم میگه بی احترامیه به مادرم یا تو باید کنارش بخوابی یا من من روم نمیشه پیشش بخوابم ...

بگو عزیزم بی احترامی برا مهمونی هستش که سالی یبار اتفاقی گذرش به خونه ادم بیفته بعدم ببیین میتونی وابسته ص کنی حالا هرجوری که بلدی یکاری کن عزیزم نزار سردی بیفته بینتون

دوست مهربونی که میخونی خیلی محتاجم به دعاتون اگه ممکنه یه صلوات برام بفرستین دلتون شاد لبتون خندون
بگو عزیزم بی احترامی برا مهمونی هستش که سالی یبار اتفاقی گذرش به خونه ادم بیفته بعدم ببیین میتونی وا ...

آخه مادرشم عادت کرده

من میرم اونیکی اتاق میخوابم یک لحظه بیاد پیشم که بگه شب بخیر مادرشوهرم اونقدر سرفه میکنه و صدا میده که شوهرم بره پیشش

ول کن بابا

من که عادت کردم

برن گم شن دوتاشونم😁