2733
2734

برا پسرم فرنی با شیرگاو درست کردم بیش از یک هفته اسهال شد و دوبار تو این مدت لکه های خون تو مدفوعش دیدم

کسی تا حالا بچش اینطور بوده؟

حساسیت به پروتئین گاوی داره عزیزم بهش نده براش بده اصلا لبنیات گاوی نده بهش

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من وقتی خودم‌شیر و لبنیات مصرف میکردم تو مدفوع دخترم خون میدیدم

حدودا یک سال هیچ مدل لبنیات مصرف نکردم

❤️تیکر رسیدن به وزن دلخواه همراه با تاپیک بامدادخمار    ‌‌‌‌‌‌‌      گروه آبی💙                                               وزن اولیه:۸۲.۲۰۰    وزن فعلی:۷۷      وزن هدف:۶۸         
2731
یبار دادم نگفتم دوبار

نده دگ اها

فک کردم دوبار دادی

خواستی دکترم ببر ولی در کل از حساسیته کار خاصیم نباید بکنی فقط فعلا دگ چیزای گاوی نده

به ذره گر نظر لطف بو تُراب کند.به آسمان رَوَد و کار آفتاب کند
2738
شیرخشک مخصوص باید بخوره یا ربطی نداره؟ پسرم ۹ماهش داره تموم میشه

ربطی نداره فقط چیزای گاوی نخوره

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن

ولی اگه دیدی بهتر نشد شیر خشک گیگوز بهش بده

آخه دکتر مقدادی ک بردمش برا ریفلاکسش اون موقع تازه اسهالش شروع شده بود ب دکترم گفتم گفت شیرگاو دیگه بهش نده بعد یه چند روز ب دکتر پیام دادم گفتم تو مدفوعش خون دیدیم و شیر اصلا نمیخوره و فلان گفت به شیرخشک رژیمی سیمیلاک کامفورت نیاز داره ما هم عوض کردیم الان میگم نکنه بخاطر حساسیت ب پروتین گاوی اینو گفته

گیگوز ک افتضاحه

گیگوز برای بچه هایی که به پروتئین گاوی حساسیت دارن تجویز میشه معمولا