2733
2734

برا چه کلاسی؟

پسرمن میره کلاس اول

ازکجامیدونی؟

چقدرسوال پرسیدم🤯

یه چیزایی هست.... که نه میشه نوشت نه میشه به زبون اوردونه میشه فراموش کرد.همونامیشن جوشهای صورت،موهای سفیدوبداخلاقیهای گاه وبیگاه....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

باز پاییز ست ...

اندکی از مهر پیداست ...

حتی در این دوران بی مهری؛

باز هم پاییز زیباست ...

ایشالا با سلامتی ...

خوش بحالتون که بچه مدرسه ای دارید ..

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏

مدادرنگی .پاك كن .مداد تراش.دفتر .خودكار برای اونایی كه كلاس های بالاتر هستن.برچسب برای اسم .لیوان ابخوری.مداد سیاه.برگه اچار.

فقط 29 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
مرسس😍 پسر کلاس اولی دارم 

کلاس اولی مشق زیاد دارن میگن دفتر صدبرگ خوبه

ولی چون بچه ها زود خسته میشن دفترای چل برگ با طرحای متفاوت واس اشتیاق ب مشق نوشتن خیلی بهتره

تجربه ای ک از خاهرزادم دارم و همین طور مداد با طرحای بچگونه متفاوت خیلی زود ازین چیزا خسته میشن

همسرم دلیل من است. 💜🌱
برا چه کلاسی؟ پسرمن میره کلاس اول ازکجامیدونی؟ چقدرسوال پرسیدم🤯

دفتر ۵۰ برگ بگیر  مشق مینویسه زودی تموم شه از دفترش خسته نشه 

آخرش نفهمیدم،وقتی به ماخوش میگذره،چرا عقربه های ساعت هیجان زده میشن؟!!

عخی کلاس اولیا گوگولی😍چند وقت دیگه کیفای متحرک تو خیابون میبینیم😍😋

چقد نینیسایت چرت تر شده😕 و دلیلش اینه ک    خانوم جلسه ای های قری افراطی بی اعصاب تاپیک عکس لوبیا پلو رو هم به دعوا می رسونن نهلتیا😀                         وکاربران مرد قری🤢اصلا بعضی از مردای ایرانی هر جا برن به گند میکشن اونجارو وجود بعضیاتون اینجارو چرت تر تر کرده😐                             🍁☺                                                                     تقدیم به کاربران زن ستیز🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮🤮
2706