2737
2739
عنوان

مچ شوهرمو گرفتم 😢 عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3447 بازدید | 111 پست
🙄🙄 یعنی با یه مردی ک خیلی سطحش پایینتر ازدواج کرده باشه ؟؟

نه عزیزم ینی من که از همه خوشگلترم 🤪 ازخودمچکرم خودتی😁

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خب که چی الان؟ والا هرکی خیانت میبینه تا 3 روز افسردگی میگیره، بعد خانومای نی نی سایت فورا میان تاپیک میزننُ حتی اسکرینم میگیرن😐 اسکرین نبود چیکار میکردین شماها؟!

( البته اگه تاپیکش واقعی باشه مُچ دستِ شوهرشُ نگرفته باشه)

گر شرم همی از آن و این باید داشت پس عیب کسان زیر زمین باید داشت ور آینه وار نیک و بد بنمائی، چون آینه روی آهنین باید داشت.
ی گوزو منو لایک کنه اگه عکسشو گذاشت

منتظرم ببینم کی لایک میکنه😂😂😐

یبار تو جمع دوستام به یکی گفتم سفسطه نکن عزیزِ من گفت چی؟ گفتم سفططه نکن😐 گفت یبار دیگه بگو🤨 گفتم سسفطه نکن😶 هیچی دیگه دوستیمو باهاش بهم زدم لعنتی خیلی پیگیر بود😕
2740

گزارش_بزنید#  

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
گزارش بزنم یا زوده؟

تورو خدا اسم کاربری امثال شما منو میکشه یه نگاه به امضام بنداز

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
2706