2737
2739
عنوان

مچ شوهرمو گرفتم 😢 عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3447 بازدید | 111 پست
برای چی تخم کتان سقط و ناباروری میاره ها 

لاغر بشم  

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها
لاك مغسول چيه؟؟ ولي تخم كتان رو تخمدانا تاثير منفي ميزاره 

منم نمیدونم سرچ‌کردم جالب بود بنظرم

یا مهدی ادرکنی،،،،اگه کرونا باعث رنجش خاطر و ازار خیلیا نشه تعطیلی و حقوق گرفتن معلمها براشون عذابه،،عزیزان وقتی شماها بچه هاتون رو نمیفرستین مدرسه از ترس کرونا معلمها برن بست بشینن که چی بشه!!!چرا اینقدر حقوقشون ازارتون میده بابا بخدا حقشونه،،از حق کسی دیگه نمیزنن که بدن به معلمها

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدایی دمت گرم🤣🤣🤣خیلی باحال بود،به بقبه کار نداشته باش،اینجا فقط دنبال خیانتن،تا بتونن عقده هاشونو خالی کنن،دمت گرم خیلی باحالی اسی جون😍😍😘😘

زندگی هرچقدر سخت باشه من ازون سختترم                              بالاخره موفق میشم وبه لطف خدای مهربونم دوباره حس مادرشدنو میچشم🥰🥰
الان یه خانمی گفت لاک مغسول و تخم کتان از عطاری بگیر تاثیر داره بگیرم ببینم چی میشه

برای چی تخم کتان سقط و ناباروری میاره ها 

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁
2731
خدایی دمت گرم🤣🤣🤣خیلی باحال بود،به بقبه کار نداشته باش،اینجا فقط دنبال خیانتن،تا بتونن عقده هاشونو ...

جیگرمی که 😂👌😍😍😍

استارتر در مورد مشکلش با همسرش میگه بعد خیلی ها میگن بی محلی کن خواهررر😐 خیلی دوست دارم در جواب اینا این جمله معروف و بگم : ای که عزرائیل بهت محل بذااااره خواااهر 😁