2733
2734

چه قطره آهنی دادین به بچه هاتون یا میشناسید که دندون رو سیاه نمیکنه

من تا الان فروگلوبین دادم گفتن سیاه نمیکنه اما یه کم دندونای دخترم رنگ گرفته

کسی تجربه ای داره تو نحوه دادنش ب بچه؟

ممنون میشم کمکم کنید

تصور کن...خدا با اون همه عظمتش دوسِت داره!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من باسرنگ دادم مشکلی هم پیش نیومد بعدازدادن اب بهش میدادم

بعدش دندوناشو دستمال میکشم آبم میدم

اما بازم فک میکنم تیره شدن😓

2728
لیپوزوفر سیاه نمیکنه من به پسرم میدم خوشمزه هم هست ولی دکتر به من گفته همون قطره ای که خانه بهداشت ...

یعنی بعدش دندوناشو تمیز نمیکنی؟

لیپوزوفر عالیه 

طعم بدی هم نداره که بچه نخوره

جوکر:من یه همسر داشتم زیبا بود...کسیکه بهم میگفت من خیلی نگرانتم؛همیشه بهم میگفت بایدبیشتر بخندم...قماربازی میکرد ویه عالمه هم بدهی بالااورده بود...طلبکارها صورتش رو خط خطی کردن،ماپولی برای جراحیش نداشتیم نمیتونست تحمل کنه...من میخواستم دوباره لبخندش رو ببینم،فقط میخواستم بدونه زخمهاش اهمیتی برام نداره پس یه تیغ گذاشتم توی دهنمو اینکارو کردم...میدونی بعدش چیشد؟اون نتونست منو اینجوری ببینه!ترکم کرد...قضیه برام بامزه شد..."حالا همیشه میخندم"

من فروگلوبین دادم سیاه کرد. حتی دندونایی که درنیومده بودنم با لک درومدن. قطع کردم لیپوزوفر دادم خیلی خوبه

کارشان تفکیک است : زن را از مرد، عقل را از بدن، انسانیت را از جامعه...////////////////////////دشمن ندارند، دشمن میتراشند تا تو را ساکت کنند.
2738

پودر سوئیت آیرون عالیه الانم سیاه نمیکنه مزشم مثل آب میوس

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
من فروگلوبین دادم سیاه کرد. حتی دندونایی که درنیومده بودنم با لک درومدن. قطع کردم لیپوزوفر دادم خیلی ...

جدی؟یعنی دندوناشو پاک نمیکردی

سیاه نشدن با لیپوزوفر؟

بعدش دندوناشو دستمال میکشم آبم میدم اما بازم فک میکنم تیره شدن😓

یعنی مسواک‌نمی زنی براش؟

باید از زمان رویش اولین دندان شیری با خمیردندان فلوراید دار برای بچه مسواک برنید .

دو بار در روز صبح و شب

یعنی مسواک‌نمی زنی براش؟ باید از زمان رویش اولین دندان شیری با خمیردندان فلوراید دار برای بچه مس ...

عزیزم زیر دوسال فلوراید ممنوع

💖 آرزوهای قشنگتون واقعی بشه💓.
یعنی مسواک‌نمی زنی براش؟ باید از زمان رویش اولین دندان شیری با خمیردندان فلوراید دار برای بچه مس ...

خمیر دندونو قورت نمیدن؟ضرر نداشته باشه