2733
2734
عنوان

دانشجوها بگن

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 37 پست
اره باید میگفت بهشون خدا کنه بشه خودشم الان پشیمونه  ولی من ته دلشو خالی کردم بهش گفتم اخراج می ...

میشه فکر نکنم اذیت کنند من خودمم س ترم نرفتم البته با اطلاع قبلی 

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
میشه فکر نکنم اذیت کنند من خودمم س ترم نرفتم البته با اطلاع قبلی 

خو شما بهشون اطلاع داده بودید واسه همین قبول کردن 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن خواهر شما هم احتمالا نهایتش ی تعهد کتبی فکر نکنم اخراجش کنند

تعهد کتبی برای چیه؟

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2731
خواهرت بايد بره دانشكاه اونجا ميكن بهش لولو خورخوره ك نيستن ميكه مشكل داشتم نشد و فلان ازاد مشكلي بي ...

اره لولو خور خوره نیستن ولی مگه میشه که کسی ان قدر راحت و بدون اینکه مشکلی داشته باشه همین طوری الکی الکی چند ترم دانشگاه نره وهیچی بهش نگن ؟

خانوم الان تازه یادش افتاده که دوس داره دوباره درس بخونه کلاً بی خیاله میخوام بگیرم بزنمش 

که دیگه مرخصی بدون انحساب و با انحساب نمیتونن بزن فکر کنم

مرسی عزیزم

2738