2733
2734
عنوان

پدر دختری😑

195 بازدید | 10 پست

سلام دوستان وقتتون بخیر..جدیدا نمیدونم چی شده بابام خیلی بهم گیر میدن😑من هیچ کاری نکردم....اما ایشون خیلی اخلاقشون بد شده...مثلا میگن چرا اینکارو میکنی..چرا کمک مامانت نمیکنی چرا درس نمیخونی (من درسم خیلی خوبه و ایشونم هیچ وقت نخونمم کاری نداره و گیر نمیده)..یا اینکه منو داداشم خیلی با هم دعوا داریم ..(بچس داداشم)

هیچ وقت دخالت نمیکرد اما الان خیلی دخالت میکنه و مثلا با من بحث میکنه و منم جواب میدم و میخوام توضیح بدم که تقصیر اونه به من گیر میده هی بدتر میشه و اخرش روز من خراب میشه برا درس خوندنم😑😑

اعصابم بهم میریزه...زده به سرم که برم ازدواج کنم راحت شم😑😑😑😑از طرفیم میگم یک سال دیگه که برم دانشگاه راحت میشم

نمیدونم چرا اینجوری شده..

واقعا اعصابم خورد میشه😑😑دلم میخاد خودمو بکشم راحت شم از این زندگی

با خواهر کوچیکمم که 14سالشه هم همینطور شدن😑😑اعصابمون خیلی بهم میریزه..مخصوصا اینکه قبلا اینجوری نبود و ما خبلی ازاد و راحت بهترین کار ممکنو برا خودمون انجام میدادیم..😑 و خیلی عاقل و مستقل شده بودیم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

برای فرار از جو خونه پدری ازدواج نکن که حداقل الان دوتا امید برای پیشرفت داری یکی که میری دانشگاه دوم اینکه بعدها با سلیقه ی خودت شوهر ایندتو انتخاب میکنی اگر حالا بخاطر مشکلات ب فکر ازدواج بیوفتی بزرگترین ظلم در حقت کردی 

برای فرار از جو خونه پدری ازدواج نکن که حداقل الان دوتا امید برای پیشرفت داری یکی که میری دانشگاه دو ...

الان یه نفر تو زندگیم هست اخه

ولی دارم اذیت میشم

میدونی مثه چیه...اینکه یه پرندرو ازززاااد بذاری بعد یهو بکنیش تو قفس

خیلی سختمه😢😢

2738
جهنم کرده زندگیو برامون تو خونه همش گیر گیر گیر پدرمونو در اورده بخدا مخصوصا به من بیچاره خیلی گی ...

ببین باباته بدتو نمیخواد یه‌گیری میده غُری میزنه تموم میشه میره ولی ازدواج شوهر_جاری_اگه خواهر شوهر و مادر شوهرت بد باشن از اونام باید بکشی...نمیگم ازدواج خیلی بده ولی به موقعش...از من میشنوی دانشگاهتو برو اگه هم‌تونستی دستت تو جیب خودت باشه عالیه

اینکه هیچکس شبیه حرفاش نیست به کنار....چرا هیچکس شبیه عکساش نیست؟!😕