2737
2739

بچه ها اگر برادر شوهرتون بره سفر

فکر کنید فقط شما همین 1 دونه عروس هستید بعد فقط یکبار برادرشوهرتون رو تو نامزدی دیدید(یعنی فک کنید اون یه شهر مرزی بوده و دیگه برا هیچ مراسمتون نیومده یعنی نتونسته بیاد) حالا4  ساله که  ازدواج کردید و برادرشوهرتون برگشته با پدرو مادر همسرتون زندگی میکنه( برادر شوهر مجرده هنوز و از همسر شما هم چند سالی بزرگتره )باهم رابطتون خوبه باشه مثل خواهر برادر واقعی

برادرشوهرتون بره سفر یک ماهه یه شهر دور و برگرده واستون سوغاتی نیاره ناراحت میشید؟

اینم بگم شوهرم اگر جایی بریم براشون میخره یا باهم باشن خرجش میکنه.اینم در نظربگیرید برادرشوهرم از پدرش پول میگیره

و اینگه تا به حال هیج هدیه ای به عنوان برادر بزرگتر شوهرتون و تنها برادرش نگرفته براتون

مادرم میگه باد حداقل یه کادو کوچولو می اورد برات 

ویل اینم بگم 2 بار بهم گفت چی میخوای 

ولی من روم نشد چیزی بگم 

اخه کسی که بخواد سوغاتی بیاره خودش میاره هی نمیگه که

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

اگه زن داشت اره توقع داشتم ولی از مرد مجرد نمیشه این توقعات رو داشت

تیکر بارداری نیست...دخترم👩زمستانم با تو بهار است⚘تو امید فرداهای منی؛محرم راز منی، تک گل باغِ منی.دردانه منی و من،از دوست داشتنت کوتاه نمی آیم😍

چه دغدغه های شما لاکچریه😐😐😐

از خود خدا بخواه ، از خودش و از صمیم قلبت ، ببین چطور غیر ممکن ترین رویاهات رو تبدیل می‌کنه به خاطراتت...اگر دلت لرزید،برای آرزوهای منم ی دعا کن لطفا⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

سوغاتی لطف هست وظیفه نیست 

توقعت  رو توی زندگی از بقیه کم کن ، خودت هم فداکاری خارج از توان و انتظار برای کسی نکن 

توقع و انتظار داشتن از بقیه فقط خودت رو اذیت میکنه 

وقتی بچه دارمیشوید اجازه میدهید بخشی از قلبتان تا ابد بیرون از سینه بتپد

ابدا از هیچ کس حتی مادر توقع ندارم چ برسه برادر شوهرم 

اونم وقتی خودش پولی در نمیاره

اونم وقتی میدونم چقدر سخته سوغاتی خریدن

اونم وقتی بهم گفته چیزی لازم داری بگو و من نگفتم

ايشالا درمان سرطان كشف بشه
2706