2737
2739

دیگه از فضله کبوترا خسته شدم میخوام بالکنمو پارچه برزنتی ضد آب بزنم نمیدونم توی تهران کجا میفزوشن بین عبدل آبادو مولوی موندم کسی میدونه کجا این نوع پارچه ها رو صد در صد دارن؟

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀
پارچه نزن نور خونت نابود میشه، بجاش شیشه سکوریت کن، من بالکنم رو شیشه کردم، خیلی خوب شده، اصلا بچه ه ...

پس چطوری لباساتو خشک میکنی؟ من چون لباسامم خشک بشه میخواستم پارچه بزنم

🌻🐞همیشه یادمان باشد: 🐞🌻          نگفته ها را میتوان گفت...ولی گفته ها رانمیتوان پس گرفت!...چه سنگ رابه کوزه بزنی چه کوزه رابه سنگ ... شکست باکوزه است...!دل ها خیلی زود از حرفها می شکنند! و شک نکن دل شکسته جایگاه خداست.(به گفته خدا)... وای به حال کسی که فقط خدا منتقم قلب شکسته آدم ها از او باشد...                                                                 🍀🌹 💕 مهر بورزیم. زندگی کوتاه است💕🌹🍀

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پس چطوری لباساتو خشک میکنی؟ من چون لباسامم خشک بشه میخواستم پارچه بزنم

من پنجره دارم تو اتاق خوابا علاوه بر بالکن باز میکنم پنجره هارو هوا میاد داخل.

والا تهران با این گرد و غبار و آلودگی تو هوای باز پهن کردن لباس زررش بیشتر منفعتشه، نور که میخوره بهشون کافیه بنظرم 

2728
من پنجره دارم تو اتاق خوابا علاوه بر بالکن باز میکنم پنجره هارو هوا میاد داخل. والا تهران با این گر ...

میشه از شیشه بالکنت عکس بگیری ببینم

من بالکنمو پنجره زدم توری فلزی هم داره پنجره رو باز میکنم مشکل خشک شدن لباس هم ندارم دیگه راحت شدم،ی ...

پنجره خیلی گرون شدم کشویی پرسیدم یکو چهارصد بود

2738

سلام دوستان من یه سایت میشناسم به اسم گونی الوند که محصولات برای گلخانه ها داره انواع شید داره که کیفیتشون خیلی خوبه همچنین انواع گونی های لمینت ضد ابو گونی های پلاستیکی ساده ،ضد اب ،رولی و زیپ دا داره به سایتش سر بزنید و از محصولاتش دیدن کنید