2737
2739
عنوان

به نظرتون دختری که حتی یه جفت جورابم جهاز نداره باید چکار کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 472 بازدید | 42 پست

هیچی باهمدیگه بخرن کم کم دختر و پسر کار کنن هرچی ضروریه و لازم رو تهیه کنن تا بعدا پیشرفت کنن

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)
چون مادرشوهر من هم به دروغ به من طعنه میزد که دختر دایش که عروسش شده یه کامیون جهاز آورده بعد شوهرم ...

من خودم انقد از رسم جهیزیه انچنانی و با مشقت دادن و دیدنش بدم میاد و بیزارم و مخالفم و خودم هم جهیزیم ضروریات بودن بدون هیییچ تزییناتی و تجملاتی.احدیم بهم طعنه نزد(قطع به یقین پشت سرم گفتن)...

اما خب زنداییم کلن هیچی نداشت شاید دو سه دست ظرف...والا کسیم جرئت نکرد حرفی بزنه و حرفیم نزد...اما خب زنداییم بنده خدا خیلی احساس شاخ بودن داشت برا همین من مثال زدم

شما چون خودتون زخم خورده اید ،اشتباه برداشت کردید جمله منو

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من خودم انقد از رسم جهیزیه انچنانی و با مشقت دادن و دیدنش بدم میاد و بیزارم و مخالفم و خودم هم جهیزی ...

بیشتر دروغش اذیتم کرد یادتون هست یه کمد درازایی مد بود خیلی دراز بودن روش رختخواب میذاشتن بعدا قهمیدم جهازش یه دونه از اونا بوده با چند دست رختخواب که روش گذاشته و چند دست ظرف داخلش همین شده یه کامیون جهاز(کنسول رو در نظر بگیر انگار 5تا کنسول بزرگ بزاری کنار هم بشه یه کمد)

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2728
من خودم انقد از رسم جهیزیه انچنانی و با مشقت دادن و دیدنش بدم میاد و بیزارم و مخالفم و خودم هم جهیزی ...

چه فهم و درایتی دارین شما منم بهش میگم ضروریات رو بخر مثلا چند قلم سنگین رو بقیه رو خورد خورد بخر تو زندگی

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔
دختره نمیره سر کار؟

فعلا نه گلم

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔
هیچی باهمدیگه بخرن کم کم دختر و پسر کار کنن هرچی ضروریه و لازم رو تهیه کنن تا بعدا پیشرفت کنن

میدونی خانواده پسره چی گفتن به دختره؟ گفتن به بابات بگو خونه بفروشه بره پایین شهر بشینه براتو جهاز بگیره دختره هم گفته صدسال سیاه نمیخوام همچین جهازیو

شوهرش براش فراهم کنه. از اولم جهاز پای مرد بوده در حد توان باید فراهم کنه. مگه ارز دختر به جهازه. مث ...

دقیقا خدا ازدهنت بشنوه

2738
چه فهم و درایتی دارین شما منم بهش میگم ضروریات رو بخر مثلا چند قلم سنگین رو بقیه رو خورد خورد بخر تو ...

توزندگی خیلی سخت میشه خرید تا خونه باباشه کار کنه قسطی یا نقد بخره یا قرعه بذار بره سر خونه زندگیش سخت میشه چون خرجا زیادن

میدونی خانواده پسره چی گفتن به دختره؟ گفتن به بابات بگو خونه بفروشه بره پایین شهر بشینه براتو جهاز ب ...

واقعا متاسفم برای دخترای که اینقدر خودشون و خانوادشوون رو میکشن پایین که یکی جرعت کنه همچین حرفی بزنه ینی رفته به اونا هم 

گفته من ندارم جهاز بگیرم دیگه الان بگیره هم در آینده اونا حرفاشونو میزنن حتی اگه بهترین چییزا رو بخره میگن نداشتیا قرض و وام هزار تا کار کردی که جهاز بدی ماهم دیدیم اینقدر پسره مارو میخوای دلمون سوخت گرفتیم تازه اگهه به گرفتن برسه و نگن که همه رو قسطی خریده پسرمون بده قسطاشو این دختره لابد 17 18 سالشه که اینقدر سادس یا هم 14 که اینقدر بچس

میدونی خانواده پسره چی گفتن به دختره؟ گفتن به بابات بگو خونه بفروشه بره پایین شهر بشینه براتو جهاز ب ...

عزیزم این پسر حتی ارزش فکر کردن نداره چه برسه ازدواج؛ خدای اون دختر بزرگه ان شاءالله یه انسان لایق و باشعور نصیبش بشه و خوشبخت بشه

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)
عزیزم این پسر حتی ارزش فکر کردن نداره چه برسه ازدواج؛ خدای اون دختر بزرگه ان شاءالله یه انسان لایق و ...

ان شالله عزیزم