2737
2734
عنوان

به نظرتون دختری که حتی یه جفت جورابم جهاز نداره باید چکار کنه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 472 بازدید | 42 پست

با وام ازدواجش میتونه جهاز بگیره
بعدم شخصیت هرکس مهمه نه جهازش
توی اسلام گفته دختر نباید جهاز ببره جهاز وظیفه مرده

بنظر اگه دختر خوبیه مهم جهازش نیست مهم خودشه
جهاز برا کسی نون و اب نشده و نمیشه

انسان ها , شبیه هم عمر نمیکنند  یکی زندگی میکند یکی تحمل ....

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

واه خواستگار که اصله کاریه رو داره 😁جهازم بلاخره خیریه و این چیزا هست 

اخه گلم پدر مادر دختره معلمن براشون عاره از خیریه بگیرن 

الان تو این برهه دچار مشکل مالی شدن

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔
2728
من می رم ناهار درست کنم؟😑😑😑 صداقتت منو کشت😂👍

رفتم خدایی اگر این نی نی سایت بزاره لنتییییی😂😂😂😂

اگر میتونی واسه رسیدنم به حاجت دلم یه دونه صلوات برام بفرست، من به جاش پنج تا صلوات برات میفرستم گلم .اینجا باکسی دعوا نداریم😊 بیایین به همدیگه حس خوب تزریق کنیم .#اللهم عجل لولیک الفرج .❤مهدی فاطمه کجایے؟💔
اخه گلم پدر مادر دختره معلمن براشون عاره از خیریه بگیرن  الان تو این برهه دچار مشکل مالی شدن

خب ظلمه که به خاطر عار و ننگ خودشون دخترو بزارن مجرد بمونه اخه ما یه خانم میومد خونمون کار میکرد بنده خدا تا خواستگار داشت باباش شوهر نمیداد میگفت ندارم جهاز بخرم الان پدر مادر فوت کردن این بدبخت تنها که مونده هیچ کلفتی خونه مردمم میکنه .همشم میگه نمیبخشمون 

نظام قدیمم که میخوام تغییر نظام بدم و جدید رو کنکور بدم اگه کسی هست با هم درس بخونیم پیام بده بهم .
2738
خیلی سخته یه دختر فقط بخاطر اینکه ثروتمند نیست و پول جهاز ندارا کنار گذاشته بشه😢 و ازدواج نکنه

اگه کسی قرار بخاطر پول و جهاز و مسائل مالی کنار بذار خیلیییییی بهتر که بذار به چه درد میخوره داشتن ادماییی که بخاطر پول دورتن توروخدا طرز فکراتونو درست کنین 

خدارو شکر از این رسما نیست 

تلویزیون با این فیلماش جان عمش فرهنگ سازی میکنه  خاک بر سرش به جایی که فرهنگ سازی کنه خو دختر پسر با همت جور کنن 

از طرفی برو خیریه و کمبته امداد شاید بتونن کاری کنن

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
اخه گلم پدر مادر دختره معلمن براشون عاره از خیریه بگیرن  الان تو این برهه دچار مشکل مالی شدن

فرهگیان ک شرایط خوب دارن.....فروشگاه دارن میتونن قسطی بردارن از حقوقشون کم میشه....بعدم وام بهر خیییلی کم هم میدن بهشون

زمستانی سرد کلاغ غذا نداشت.گوشت بدن خود را میکند و به جوجه ها میداد.زمستان تمام شد و کلاغ مرد و جوجه ها نجات پیدا کردند و گفتند خوب شد مرد خسته شدیم از این غذای تکراری.
یکی مث دایی من پیدا میشه بیاد بگیردش😁

استارتر جان یکی پیدا میشه اینطوری طعنه بزنه همین چیز دیگه ای نمیشه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
حالا شما چرا به خودت گرفتی😐🤔

چون مادرشوهر من هم به دروغ به من طعنه میزد که دختر دایش که عروسش شده یه کامیون جهاز آورده بعد شوهرم گفت دروغ گفته تا من نفهمیده بودم خیلی طعنه کمی جهاز شنیدم شما گفتی یاد خودم افتادم خدا رحمتش نکنه

اگه فکر میکنی از من بیشتر میفهمی حق با شماست لطفا با بحث نه اعصاب خودت رو بهم بریز نه من رو چون نه من متقاعد میشم نه شما با تشکر از کاربران فهبم
2706