2733
2734

چی کارا کردین؟ طبیعی هستین یا سزارین؟ استرس دارین یا هیجان ؟ من خودم یه حال عجیبی ام پر از هیجان واسه دیدنش و بغل کردنش😍😍😘😘 پر از استرس واسه زاییدنش🙄🙄😱😱

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2742
2740
آره اولاش یکم سخته تحمل کن زود یادت میره خیلی روزای شیرینیه خدا به همه بده انشاالله

انشاالله

خدایاااااا شکرت بابت معجزه کوچولوت این لذت به دوسال انتظار میارزه 😍😍😍😍😍😍😍🎈🎈🎈🎈🎈🎈🤰🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻🤰🏻

واقعا حس عجیبیه. من ابانیم. ولی جالبه پسرم همش تکون میخورد شبها نمیذاشت بخوابم. دیشب اصلا حرکت نکرد. از نگرانی خوابم نبرد.😀😀😀آدم وابسته اش میشه

عضو گروه رز قرمز هستم. وزن شروع ۸۸.۴۰۰. تاریخ شروع، ۱۰/۸/۱۴۰۰. هدف اول.۸۰‌  هدف دوم. ۷۵. هدف سوم۷۰. هدف چهارم. ۶۵.  وزن فعلی. ۸۸.۴۰۰
واقعا حس عجیبیه. من ابانیم. ولی جالبه پسرم همش تکون میخورد شبها نمیذاشت بخوابم. دیشب اصلا حرکت نکرد. ...

آخ آخ دیوونه میشه آدم 😅😅😅 حالا باز به دنیا بیان و بعد ازینکه کلی اذیتمون کردن وقتی که میخوابن آدم دلش تنگ میشه 🤣🤣

من سزارینی هستم...توی مهرماه نی نی میاد میگم تو سرارین چند روز بعدش خوب میشی واقعا تو همین موندم

بستگی داره خودت چقدر تحملشو داشته باشی

هرکسی یه جوریه 

یکی زودتر یکی دیرتر خوب میشه

2706