2733
2734
عنوان

خانوما کدوم قشنگتره؟؟

188 بازدید | 15 پست

کدوم متن یا شعر برای ابراز دلتنگی قشنگتره؟

1. اینکه دلتنگ توام اقرار میخواهد مگر؟

2.دیوانه ترین حالت یک عشق زمانی ست دلتنگ شوی،کار ز دست تو نیاید

3.ای که دیدار تو رویای شب تار من است
یک نگاه تو طبیب دل بیمار من است
گر به دادم نرسی میروم از دست بیا
نامت آرامش این قلب گرفتار من است

تعداد رای : 25
نظرسنجی
1
12
48%
2
7
28%
3
6
24%
برای بار سوم برگشتم هورآا  

بی تو تهران دانی چیست؟آسمانی تیره،برجی کج

کاش یوزارسیف میومدعباشورومنم مینداخت بعدکه برمیداشت من لاغروخوش هیکل میومدم بیرون باگریه میگفتن:"بامن چه کردی یانبی؟  دنبه هایم کو؟"          

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سه تاش قشنگن اما اخری بنظرم حالت التماس داره من بودم نمی‌فرستادم شما خودت میدونی عزیزم. و اینکه دومی فکر کنم حرف (که) قبل از دلتنگ لازم باشه، نه؟

اولی از همش مختصرتر و گویاتر 😊😁

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

دلتنگم و دیدار تو درمان من است

پسرم! به خاطر تو هم شده همیشه آبی می مانم، به خاطر تو هم شده تمام روزهای بعد از این مهربانتر خواهم شد، عاشقی میکنم وقتی دستهایم را میگیری، وقتی با زبان کودکانه ات برایم قصه میگویی، عاشق میشوم وقتی بهانه میگیری و من کلافه میشوم و من حرص هایم را سر بیخیالی خالی میکنم
2740
سه تاش قشنگن اما اخری بنظرم حالت التماس داره من بودم نمی‌فرستادم شما خودت میدونی عزیزم. و اینکه دومی ...

از روی عکس نوشته بود نداشت که رو

التماسم باید بکنم چون ک دعوا کردیم مقصرم ی جورایی-_-

دلتنگم و دیدار تو درمان من است

آخه کلا یک روزه خبر ندارم ازش ...-_-

دلتنگیمم از همین خاطره آخرین باریم ک دیدمش چند هفته قبل بوده یکم نمیخوره ب موضوع

از روی عکس نوشته بود نداشت که رو التماسم باید بکنم چون ک دعوا کردیم مقصرم ی جورایی-_-

اگر دوست پسرته اصصلا التماسش نکن خودتو کوچک نکن جلوش حتی اگر مقصری فوقش کمی حالت پشیمونی بخودت بگیر ولی التماس هرگز

پسرها دور بر میدارن فکر میکنن نوبر هستن😏😏

اما اگر همسرته بحثش جداست عزیزم

و صد البته که من از موقعیت و شرایط شما خبر ندارم که اینا رو میگما فقط کلی نظر دادم🌹

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
2706