2733
2734

اول که بگم سرکار نمیرم شوهرم پول تو جیبی بهم نمیده اما من با هزارتا بدبختی یکم پول جمع کردم واسه تولد شوهرم رفتم براش تیشرت گرفتم

چندروز بعدش اومد بره سرکار پوشیدش گفت یقه اش بد وامیسته درش آورد یه چیز دیگه پوشید درصورتی که یقه اش بد نبود

پیش خودم گفتم شاید خوشش نیومده اشکال نداره بااینکه اگرم خوشش نمیومد نباید اینجوری رفتار میکرد ولی به روی خودم نیاوردم

چندروز بعدش خاله اش رفته بود مسافرت سوغاتی براش تیشرت اورده بود پوشید رفت سرکار بعد که اومد گفت وای تیشرته که خالم اورده خیلی خوشکله دوسش دارم گفتم مبارکت باشه

چندروز بعد تیشرت هاش کثیف بودن کلا نرسیده بودم بشورمشون فقط اون تیشرتی که من براش خریده بودم چون نپوشیده بودش تمیز بود

رفت سرکمد تیشرتی که توی خونه میپوشید رو پوشید رفت سرکار ولی اونی که من براش خریدم رو حتی واسه یه روز هم نپوشید خیلی دلم گرفت

دلم پر شد ازش یه جوری تلافی کردم به نظرتون درست بوده کارم یا نه

جریان تلافی رو میگم الان

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شاید چون شما گرفتی براش خیلی ویژه ست و دلش نمیاد بپوشه. شوهر منم همینطوره ولی اینو میگه، نمیدونم

🌴💚🌸اللهم عجل لولیک الفرج 🌴💚🌸             خدا می بیند..اندکی صبر؛ سحر نزدیکست 🌼🌾
2728

خودتو ناراحت نکن 

اخر همین هفته تولد همسرمه منم هر سال براش اندازه ی پولی که دارم کادو میخرم اما همسرم هیچ وقت تاحالا نه تولدم نه سالگرد ازدواج برام چیزی نخریده حتی روز زن فقط سال اول روز زن کادو داد و اونم بخاطر یه قضیه ای دو ماه بعد پس گرفت

من هفته ی پیش براش تولد گرفتم و چون حلقه شو گم کرده بود براش حلقه خریدم اما سال پیش ست کمربند و کیف پول گرفتم که اصلا استفاده نکرد یه ماه پیش دید کمربندش خراب شده ناچار شد کادو منو استفاده کنه که گفت چقدر بدرد نخوره همیشه چیزای بدرد نخور میخری درحالی که ستی که خریده بودم چرم بود 

کلا بعضی مردا قدر نشناسن

امسال قسم خورده بودم تولد نگیرم اما چون اولین سالی بود که بچم تو جشن تولد بود فقط بخاطر دخترمون گرفتم

ایشون تو جشن همش با خانوادش عکس گرفت و کیک و با اونا برید 😢😢😢

2738

وااااا پول نمیده رفتی گرفتی دمت گرم

اگه گل بودم حالا شبو روز خارم بدون تو بدون تو    جمادی الاول خاص جذاب    😎طُ” ♥️ قَشَنگ تَرین تیترِ زِندِگےِ مَنی ♥️میگن اگه دیدی خدا همه ی در و پنجره هارو بسته گلایه نکن شاید اون بیرون باد و طوفان سختی باشه.و خدا هیچوقت بد بنده هاشو نمیخواد .پس امیدت به خدا باشه❤پسرم❤نا رفیقا از زندگیم حذف میشن 💜💯☝️My Love Is💞 Mehri💞

حتما از مغازه هایی خرید کن ک بدونی تعویض داره 

من خودم مشتری ثابت ی مغازم همه وسیله هاش عالی 

حتی شده مثلا دوهفته جلوتر هدیه میگیرم بعد تعویض 

ب عشقمم هرچی میگیرم بدون ناراحتی میگم خوشت نیاد بهت نیومد یا هرچی بدون گفتن ب من این ادرسشه برو عوض کن ذره ای ناراحت نمیشم چون اونه باید بپسنده ک میخواپ بپوشه

باورکن اومدم همچین کاری کنم ولی نمیدونم چرا نتونستم 

من قبلا دو تا لباس خریدم همسرم به بهانه ای نپوشید 

گفتم ببریم عوض کنیم نیومد 

جفتشو چون نو بود دادم به پسر خالم 

تازه پسرخالم خوشحالم شد 

گفت آجی بازم از این کارا کن 

گفتم لباسای همسرمه حالا بنده خدا فکر میکرد پوشیده شده است 

اما بهش گفتم که همسرم اصلا نپوشیده و نو نو هستن

2706