2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

سلام بر اهوی خسته✋️😐

میخندمو دلگیرمو میبینمو میمیرمو از این دنیا بیزارمبیزارمو بیطاقتم بیتابی شد عادتم آروم آروم میبارم                                                          ******            *******          *******          زخمای این زمونه بیرحمه کسی درداتو نه نمیفهمهواسه اونی که بیشتر فهمید دیگه آروم شدن فقط وهمه , فقط وهمه          

واییییبب ماله من😂😂😂😂😂😂چند شب پیش یهو نیم خیز بلند شد دست ب سمتم دراز کرد گفت سلام😂😂😂😂😂منم دست دادم بهش گفتم علیک سلام و خوابید😐😐

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂

مادرم حرف نمیزنه که قسنگ رمان میگه....خخخخخ

شوهرم نه ولی عاشق خر خر و خرو پفشم...

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر
2740
خنده دار نیست واقعا دلم میسوزه واسه کسایی که تو خواب میحرفن

وا چرا

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂
واییییبب ماله من😂😂😂😂😂😂چند شب پیش یهو نیم خیز بلند شد دست ب سمتم دراز کرد گفت سلام😂😂😂😂😂منم ...

وای...خدا

بر قامت دلربای مهدی عج صلوات.کور و کَر عشقیم؛ تو کَر، من ز تو کَرتر🤕                                    تو خاک به سر هستی و من خاک به سر تر😑😒                               گویند که عشّاق جهان عقل ندارند🤪                                                یعنی تو خَری، من به مراتب ز تو خَرتر

گاهی اوقات خواب و بیداری 

مثلن دیشب میگفت سرهنگ فلانی پشت دره اول کلاهمو بده بعد درو باز کن 

یا برام یچیز میخری خودشم لوس میکرد توی خواب و بیداری 

خر و مفم که جز لاینفکشه 😢😂😂

🤗معمار؛دکوراتیو؛طراح داخلی🤗
2706