2733
2734

تمرکزم روی نداشته هامه...موهام خیلی میریزه یه مدت بهشون میرسیدم الان اینقد بهش فکر میکنم حتی جرات نمیکنم موهامو شونه کنم واقعا هم میریزه ولی حس میکنم زیاد تمرکز کردن روش باعث شده بدتر بشه...باورتون میشه بخاطر ترس از تیرگی فضای خونه آینده ام بخاطر رنگ تیره مبلام دارم حرص میخورم؟ بخاطر آینده شغلیم و اینکه آیا کارمو ادامه بدم یا ن...ترس از اینکه بخوام برم تو خونه ام نتونم از پس کارام بربیام...اینقدر حرص میخورم میترسم طوریم بشه😣😣😣😣😣😣😣😣

اینم بگم پیش روانشناس رفتم یا فقط گفتن حساس نباش یا گفتن آدما با هم فرق میکنه عملاً هیچ راهی برای حل مشکلم مطرح نکردن 

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

رو معنویتت تمرکز و کار کن.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
رو معنویتت تمرکز و کار کن.

چیکار کنم؟

معنی" مخالف نظر منی ریپلای نکن "رو متوجه نمیشم😐خب اگه حرفت حقه وایسا جواب بده چرا در میری یا میتونی نظر ندی هیچکسم ریپلایت نمیکنه ... پای افکارت بمون...  صبر کن عزیز من...عه😐😐😐...والا 😑😑😑😑

صمنا امضات عالیه😁👌

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰
هلاک اون حساس نباش گفتنای روانشناسا شدم رفتی گفتی حساسم گفته حساس نباش؟ من هیچ من نگاه😐

آره واقعا...بارها گفتم خانم دکتر راه حل بهم بده میگه حساس شدی سعی کن حساس نباشی بعدم گفت هر وقت بیکار بودی یه جلسه دیگه بیا باز با هم صحبت کنیم😑😐

2740
وااای منم همین جوری بودم و خیلی بدتر هر دیقه ب مرگ و خون ریزی فک میکردم ولی تنها کسی ک تونست حالمو خ ...

چجوری؟

صمنا امضات عالیه😁👌

ممنون عزیزم 

وااای منم همین جوری بودم و خیلی بدتر هر دیقه ب مرگ و خون ریزی فک میکردم ولی تنها کسی ک تونست حالمو خ ...

منم همینجوریم چجوری خوب شدی؟من حتی یکی تو روزنامه ببینم مرده تا ۱ماه حالم بده 

عشقا واسه حاجتم یه صلوات بفرستید💕
چیکار کنم؟

نمیدونم خب اهل چی هستی.

من اینجور مواقع سعی میکنم قدرت توکل و رضایتمندیم نسبت به خدا کار کنم.

مثلا امروز یه خبر بد رسید بمن.یه لحظه از خدا ناامید شدم و شدید زدم زیر گریه.

بعد یهو بخودم گفتم رضا باش به رضای الهی همه تلاشتو کردی ببین خدا میخواد چیکار کنه.

خدا میگه کسی که غم فردای نیومدشو داره بمن بی اعتماده

و چه کسی از من پایدارتر و ماناتر؟

چجوری؟

من ی کش پول انداخته بودم  دور مچم البته یکی بهم گفت ک ی روانشناس خیلی معروف واس درمان مریضاش اینکارو میکرده وقتی فکر بد میومد سراغم با همه توانم میکشیدم و رها میکردم درد اون باعث میشد من از اون فکر بیام بیرون و وقتی میخاستم دوباره فک کنم درده اون ضربه یادم میوفتاد ی مدت بیرونم میرفتم تو دستم بود فقط شبا میکندمش خدا رو شکر خیلی تاثیر داشت

تو نوبرانه ی یک عمر انتظار منی ❤
من ی کش پول انداخته بودم  دور مچم البته یکی بهم گفت ک ی روانشناس خیلی معروف واس درمان مریضاش ای ...

جالب بود ممنون 🌹🌹🌹

2706