2752
2734

سلام خانوم ها

من ۲۰ ماهه در حال اقدام برای بارداری ام

این ماه ۵ تا آمپول hmg زدم و ۱۴ سیکل دوتا فولیکول ۱۷ و ۲۱ داشتم و دو تا آمپول hcg زدم و تا ۳ روز هر شب نزدیکی داشتم و بعدش یک شب درمیان

و از اولین شب اقدام هر شب یک شیاف پروژسترون میذارم

الانم ۲۱ سال هستم و پریود هام ۲۷ روزه ست

سوالم اینه که نمیدونم تا کی باید شیاف بذارم

دکترم گفته تا روز تست 

ولی نگفته کی تست بدم؟

روز موعد پریودم تست بدم؟

چون شیاف پروژسترون میذارم قطعا تا وقتی میذارم پریود نمیشم

از طرفی آمپول hcg  تا کی اثرش تو خونم هست، 

موعد پریودم ۱۴ روز بعد از زدن آمپول هست، یعنی ممکنه تست بدم و به خاطر اثر آمپول مثبت بشه؟

از طرفی ام میترسم شیاف رو قطع کنم و اگر باردار باشم قطع ناگهانی منجر به سقط بشه

گیج شدم واقعا

کسی تجربه داره؟؟

عزیزم قطعا دکتر نیاز دونسته که واست شیاف نوشته.. شما روز ۱۳ بعد آمپول هم بیبی چک بزنی جوابش قابل اع ...

واقعا عزیزم؟؟ 

پس چرا میگن تا ۱۴ روز اثر هاش سی جی تو خون هست

شما تجربه داری؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

دوهفته بعد آمپول میتونی تست بدی. اثر hcg بین یک هفته تا 10 روز بیشتر نیست. اگه تستت مثبت شد شیاف رو قطع نکن تا سونو بدی و از جای بچه مطمئن بشی. چون ضرر که نداره مفید هم هست

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
حالا اگر بی بی و آزمایش مثبت نشد چند روز صبر کنم همچنان شیاف بذارم چون من سر پسرم ۱۰ روز بعد از مو ...

شما باردار شدین؟بمنم لتروزول داده با ۶تا hmg زیاد نیست ۶تا؟

پسرکم معجزه خداست😍خدایا هزاران بار شکررت..