2737
2734
عنوان

ازمايش بتا

187 بازدید | 19 پست

خانوما من ازمايش دادم دو روز قبل پري منفي شد ، پري هم شديدا نا منظمه ، ولي علائمم خيلي زياده ،  درد تخمدان دارم ، خيلي تير ميكشه ، حالت تهوع ، ترش كردن معده ، تكرر ادرار، سينم تير ميكشه يوقتايي , باورم نميشه باردار نيستم ، كسي بوده قبل پري منفي بوده بعد مثبت شده ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من تا ۴روز بعد پری هم منفی بود بی بی چک روز ۵ که عقب افتاده آز دادم بتام فک کنم ۳۰ اینا بود ک گفتن نمیشه اعتماد کرد دوباره آز دادم مثبت شد😍😍😍😍الانم دخملیم رو پامه ک بخوابونمش یادش بخیر چ روزای پراسترسی بود

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
2738
وقتی پریودت نامنظم باید صبر کنی اینجوری ک نشون نمیده  منم چند وقت بی بی چکام هاله مینداخت خودم ...

منم فقط خودم ميبينم ميشينم دقت ميكنم يه هاله داره ، باردار. بودي شما ؟ پس من بايد كي ازمايش بدم دوباره ؟ 

منم فقط خودم ميبينم ميشينم دقت ميكنم يه هاله داره ، باردار. بودي شما ؟ پس من بايد كي ازمايش بدم دوبا ...

اره باردار بودم یه هفته فقط هاله کم رنگ بود بعد رفتم ازمایش تازه گفتن بارداری شما هم صبر کن ی هفته دوباره بی بی چک بزن 

خدایا شکرت
عزییییییزم خدا حفظش کنه برات ، برام دعا کن باردار باشم 

حتما گلم ایشالا توهم نی نی دار بشی

گفته بودی که چرا محو تماشای منی، آنچنان مات که حتی مژه بر هم نزنی، مژه برهم نزنم تا که ز دستم نرود، ناز چشم تو به قدر مژه برهم زدنی
2706