2733
2739
عنوان

با مامانم دعوام شده😭😭

492 بازدید | 29 پست

خیلی اعصابم خرابه ، با مامانم دعوام شد .

بچه ام هی جیغ و داد و بهونه میگرفت منو مامانم تنها خونه بودیم. مامانمم اخم کرد گفت وای سرم درد گرفت از صدای داد و هوارتون . دخترم که دوباره جیغ زد رفتم کتکش زدم بخاطر حرف مامانم ناجور زدمش😭 مامانم کلی فحش بهم دا  و یه سیلی زد تو گوشم. طبقه پایین مادرم میشینم. چون مامانم تنهاس  

الان دیگه واقعا تحمل ندارم زندکی کنم اینجا چون اخلاق بچه ام عوض شده اصلا پیشم نمیاد مامانم خیلی لوسش کرده . چیکار کنم خونه بگیرم؟ بانکی سراغ دارین سریع وام بده خییلی لازم دارم واسه رهن خونه😭😭 چون هر چند وقت یکبار دعوامون میشه با مامانم . شوهرمم داره بدبین میشه

👑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

خونه مادرت زندگي ميكني؟

ميشه لطفا براي حل مشكل مادرم دعا كنيد؟😔 ، لطفا اگه دعا كرديد بهم بگيد تا براتون حمد و ذكر يونسيه بخونم، خيلي سخته مادرت جلوي چشمات آب بشه و هيچكاري ازت برنياد، خدا رو بابت تمام نعماتي كه به من ارزاني داشته، شكرميكنم، ممنون ميشم در تاپيك چالش ناشناسم شركت كنيد🙂🌹 https://harfeto.timefriend.net/16393378956800

وایییی خدایا انگار از طرف دل من تاپیک زدی

قشنگگگگگگگگ درکت میکنم خیلیییی زیاد

و واقعا حس بسیارررر وحشتناکیه

من جدا از مامانم زندگی میکنم.ولی الان اومدم خونشون

و دقیقا به خاطر اذیت بچم و حرف های اونا بچم رو دعوا کردم.و جالب اینه باز بهم گیر دادن که چرا اینجوری میکنی

بعد چند ساعت گفتم میخوام برم خونه ام که مامانم زد زیر گریه و کلی حرف اره چه وقت رفتنه.ادم این موقع میره از خونه پدر و مادرش چرا قهر میکنی و عمر من کوتاهه و واگذارت میکنم به خدا تورو.خدا ازت نگذره

اخه من چکار کنممم

حس بسیار وحشتناکیه استارتر.

انگار که ادم به ته دنیا میرسه یک لحظه

منکه طاقت نمیترم و انقدرررر تنهاییی گریه میکنم 

خدایا هزاررربارشکرت که منو به ارزوم رسوندی❤👨‍👩‍👦‍👦

[QUOTE=103375520]نزار بچت زیاد بره پیشش  همیشه پدر بزرگ مادربزرگا تربیت بچه هارو خراب میکنن [/QUOTE]

شايد اين بخاطر اينكه مادر پدرا بچه هارو سر مادربزرگا ميندازنو پي خودشون ميرن و خوب با هركي بنشينى كمكم به اون عادت ميكنى پس اگر ديده بچه اي اينجوري شده اول به مادر پدرش نگا بنداز

البته اسي منظورم شما نبودي

عزیزم حالا اگه مامانت ب بچه ت کم محلی میکرد و تحویلش نمیگرفت بازم میومدی اینجا تاپبک‌میزدی وای مامانم بچه مو دوس ندارم اصلا نمیره سمتش تحویلش نمیگیره دعواش میکنه ،میخوام ازین خونه برم!! ما بچه ها عادتمونه ک بزرگ میشیم همه ی کارای پدرمادرا برامون غیرقابل تحمل میشه فکر میکنیم خودمون دانای کلیم

خیلیها این مشکلات رو دارن عزیزم یکیش خودم تو که میگی خودت دخترتو کتک زدی و مادرت ازت ناراحت شد باز این جای امیدواری داره خب از اینکه بچه رو زدی ناراحت شده من مامانم همیشه دخترمو کتک میزد و وقتی از کارش ناراحت میشدم و ازش گله میکردم یه دعوای حسابی راه مینداخت اینقد ادامه داد کار به دخالت شوهرم رسید تا از رفتار زشتش اونم با دلخوری از شوهرم  دست برداشت دوست نداشتم اینو بگم دوباره برام یادآوری شده اونروزها   ولی این مسائل توی زندگی خیلیها هست تو هم سعی کن با رعایت احترام مادرت خونتو ازش جدا کنی ولی چون تنهاست گناه داره هواشو داشته باش که دلش نشکنه ازت مطمینا شرایطت از وضعیتی که من داشتم بدتر نیست چون مادر منم خیلی خیلی اذیتم کرد ولی کاریش نمیشه کرد خدا گفته باید احترامشون حفظ بشه حتی اگه کافر باشن 

2706