2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
وای توروخدا اینجوری نگو نازایی چی یعنی من دیگه بچه دار نمیشم

با کیست نمیشه باردار شد دیگه

برو سونو قرص و دارو میدن خل میشه اگه داشته باشی

الان اکثرا دخترا جوونم کیست دارن چیز ترسناکی نیس حل میشه

قندعسل دارم من😍❤
خب چجوری باید حساب کرد کوچیک یا بزرگ بودنش رو

شما نباید حساب کنی که.خود سونو میگه.من داشتم ۳۷ میلی بود.گفت ریزه.بادارو حل میشه.دکتر دارو داد رفع شد.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
ازمن ۶۴کوچیکه بنظرت

بزن تو گوگل نوشته.فکرکنم کوچیکه.بعدهم بستگی به داخلش داره.واسه بعضی ها فقط آبه.واسه بعضی ها مو هست واسه بعضی ها مخاطه.واسه منو گفت توش هیچی نیست.فقط آبه.

#سردار_دلها🇮🇷                                                                                                                                                به یاد ژنرال شهید حاج قاسم سلیمانی
وای توروخدا اینجوری نگو نازایی چی یعنی من دیگه بچه دار نمیشم

نه بابا😂😂😂منظورش اینه که باوجود کیست نمیتونی بچه بیاری.باید درمان کنی بعد اقدام کنی😂😂😋