2733
2734
عنوان

خانومایی که تجربه کولیک نوزادان داشتن لطفا بهم کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 658 بازدید | 99 پست
منم ۳۵ هفته.دکترم به من گفت رفلاکس پنهان داره با الرژی الان شما فرنی میدید،؟

من کم کم تست میکنم تا بفهمم حساس هست یا نه

رو چه حسابی گفت رفلاکس پنهان دارن؟

آنکه میگفت ندانست...و آنکه دانست زبان بست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من کم کم تست میکنم تا بفهمم حساس هست یا نه رو چه حسابی گفت رفلاکس پنهان دارن؟

میگم خیلی بی قراری میکردن مدام دستشویی ازینور شیر میخورد ازینور پیپی میکرد توش رگه خونی بردم دکتر گفت رفلاکس پنهان داره بعد گفتم دکتر خون تو مدفوعشه نگاه کرد گفت ارژی ب پروتین گاوی گفت ببلاک اچ ا بده گفتم میخوام نان بدم گفت پس اچ ا بگیر بعد اون روزی یکبار دستشویی میکنن.خودمم بستنی و کیک میخورم دیگه خون ندیوم یبار نان خالی دادم فوری دستشویی کرد با خون دیگه ندادم فرنی هم دادنی دستشویی میکنن باز اما حون نیست با اب میپزم فرنی و

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
میگم خیلی بی قراری میکردن مدام دستشویی ازینور شیر میخورد ازینور پیپی میکرد توش رگه خونی بردم دکتر گف ...

اگه خوب وزن اضافه میکنه رفلاکس پنهان ندارن

بیقزاریشم بخاطر دلدردی بوده که بخاطر حساسیت به پروتئین گاوی داشتن رفلاکس پنهان مثلا دخترم ترش میکنه توخواب سرشو به عقب میکشه...خواهشا این شیرو بهشون ندید چون رودشون اسیب پذیره این بچه ها...اگه به فرنی واکنش ندادن مشکلی نیست بدید بهشون

2728
اگه خوب وزن اضافه میکنه رفلاکس پنهان ندارن بیقزاریشم بخاطر دلدردی بوده که بخاطر حساسیت به پروتئین گ ...

یعنی چطور سرشو به عقب میکشه؟وای واجب شد فردا ببرمش دکتر.میگم فرنی با اب میپزم زیاد دستشویی میکنه رگه توش نیست

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
اگه خوب وزن اضافه میکنه رفلاکس پنهان ندارن بیقزاریشم بخاطر دلدردی بوده که بخاطر حساسیت به پروتئین گ ...

اره ماهی یک کیلو رو اضافه میکنن

یعنی چطور سرشو به عقب میکشه؟وای واجب شد فردا ببرمش دکتر.میگم فرنی با اب میپزم زیاد دستشویی میکنه رگه ...

اسید معده که میاد تو گلو سرشو میکشه عقب..‌اگر با فرنی دفعشون زیاده یعنی واکنش دادن حتما که نباید رگه خون باشه آلرژی کلی علائم داره...مدفوع بلغمی..‌اسهال..خس خس سینه..کیپ بودن بینی..‌احساس خلط تو گلو..‌نفخ زیاد

حتما عزیزم مرسی نی نی شما از چند ماهگی خوب شد؟

من با پروکید و عرق شاهسپرم و رژیم غذایی خودم نذاشتم کوکیک شه یه هفته اینا کولیک شد

اما مال دوستم  سه ماهگی

مادرم ميگه :به ديوار تكيه كن ولى به مردها ، نه …!كه ديوار اگر پشتت را خالى كرد سنگ است و گچ، نهايت سرت ميشكند …!ولی اگر مردى رهايت كرد دلت ميشكند روح و تمام زندگيت ميشكند و زنى كه بشكند سنگ ميشود، سرد و سختكه نه ميخندد، و نه ميگريد …و اين يعنى فاجعه…فاجعه زنيست كه از دلدادگى ترسيده.❤️❤️❤️❤️❤️(ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏🙏💚💚💚)اسم اين كار تفكيك زباله خشك در مبدا است كه در اكثريت كشورهاي اروپايي و جهان اول انجام ميشه
2740
اسید معده که میاد تو گلو سرشو میکشه عقب..‌اگر با فرنی دفعشون زیاده یعنی واکنش دادن حتما که نباید رگه ...

اره همه اینا هست