2737
2734
عنوان

خانومایی که تجربه کولیک نوزادان داشتن لطفا بهم کمک کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 662 بازدید | 99 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم خیلی کوچیکن اگه خون دیدی تو مدفوع اچ ا اصلا مناسب نیست براشون خودتونم اگر شیر میدید اصلا محصول ...

میگم که الان میخورم ولی خداروشکر هیچیشون نشد ولی شرخشک معمولی یبار دادم فوری مدفوع کردو یه رگه کوچیک حون بود

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
چون دوتان نمیرسونم شیر حودمو شیرخشک مجبور شدم.نمیدونم دکترشون گفت اچ ا بده شیر خشک گفت ببلاک اچ ا گف ...

آخه اچ آ برای پیشگیری از آلرژیه نه درمانش بهتره عوض کنید شیرخشکشونه البته با تجویز پزشکشون

آنکه میگفت ندانست...و آنکه دانست زبان بست.
2728
وزن تولد۲۳۰۰ وزن الان۶۵۰۰ بچه های شما چی؟؟

واقعا چندهفته بدنیا اومد؟

ماله من وزن تولد ۲۳۰۰ الان ۷۳۰۰ 

هر چه مغرورتر باشیتشنه ترند برای با تو بودنو هرچه دست نیافتنی باشیبیشتر به دنبالت می آیند؛امان از روزی که غروری نداشته باشیو بی ریا به آنها محبت کنیآن وقت تو را هیچ وقت نمی بینند؛سادهـ از کنارت عبور می کنند …
آخه اچ آ برای پیشگیری از آلرژیه نه درمانش بهتره عوض کنید شیرخشکشونه البته با تجویز پزشکشون

مجبورم برم پیشه یه دکتره دیگه واقعا دیگه حسته شدم.مصلا وکتره بهترین دکتره شهره

2738
حتی پنیر؟

اهوم حتی کیک بیسکویت

واقعا چندهفته بدنیا اومد؟ ماله من وزن تولد ۲۳۰۰ الان ۷۳۰۰ 

۳۶ هفته

ماشاالله بچه هاتون رشدشون خوبه

دخترمن بخاطر آلرژی ورفلاکس پنهان کم وزن اضافه میکنه

مجبورم برم پیشه یه دکتره دیگه واقعا دیگه حسته شدم.مصلا وکتره بهترین دکتره شهره

اره منم چندتا پزشک عوض کردم تا بالاخره یکی تشخیصش درست بود

چه جااالب اینکارو حتما میکنم ممنون عزیزم که گفتی

دختر شما که حساسیت نداره شما میتونید بخورید

من خرم

هرکی میخواد زبان یاد بگیره درخواست بده شماره بفرستم برای هماهنگی کلاس ها و هزینه هم بستگی به ترم و سطح و تایم ها داره... کاملا یادگیریشو در چند ماه تضمین میکنم...مدرس زبان انگلیسی با ۵ سال سابقه تدریس حضوری و مجازی از سنین ۳ به بالا تا سطح آیلتس و تافل هستم.
۳۶ هفته ماشاالله بچه هاتون رشدشون خوبه دخترمن بخاطر آلرژی ورفلاکس پنهان کم وزن اضافه میکنه

منم ۳۵ هفته.دکترم به من گفت رفلاکس پنهان داره با الرژی الان شما فرنی میدید،؟

2706