2733
2739

سلام من دو سال و هفت ماهه ازدواج کردم و با خونوادش ینی پدر و مادرش زندگی میکنم با اینکه مادرشوهر زن خوبیه ولی خب زندگی باهاشون سختیایی داره، پدرشوهرمم که از صدتا مادرشوهر بدتره

الان باردارم با اینکه ما رسم نداریم سیسمونیه آنچنانی بخریم ینی همون وسایل ابتدایی رو میگیریم ولی بازم وقتایی که میگم فلان چیز بگیرم مادرشوهرم پیش شوهرم میگه این لازم نیست اون لازم نیست مثلا داره شوخی میکنه مثلا امروز گفتم باید تشک و بالش و اینا درست کنم ولی آمادش هم هست تو بازار اونارو بگیرم بهتره خیلی بد حرف زد منم عصبی میشم و تند حرف میزنم با اینکه دوست ندارم،تاثیرشم رو شوهرم اینه که هرچی میگم بگیریم میگه تو ولخرجی چیزایی که لازم نیست میگیری خیلی خسته شدم توروخدا دعا کنید شوهر منم سرعقل بیاید مستقل شیم😣😣😣

من کوردم هیوایه تم آزادیه ✌🏼

خداصبرت یده

انقدر زجر کشیدم ز جهان سیرشدم.  صورتم گرچه جوان است ولی پیر شدم.🐀🐀🐀🐀                      حامله نیستم     🚭🏳🏳🏳         بدرک که اونی که من میخامو نمیشه.     بدرک که مشکلاتم سرب فلک کشیده.      بدرک که برادرامو پدرمو ازم دریغ کردی سلامتیشونو گرفتی.          بدرک که مشکلاتم تموم شدن نداره.بدرک که هرچی خاستم برعکس شد.....    بدرک که خدا تنها پناهم پدرمو ازم گرفت..پدرم زندست امااااااااااااااا............           از خدا یه چی میخام فقط خدایاااااااااااااااااا دیگه نامردی نکن تمام دلخوشیم پسرمه..اونو ازم دریغ نکن.......بدرک که باید مدام سرکوفت بخورم....................از نگاه👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀👀 طعنه بار مردم بیزارم..... اگه خدایبی خودت خداییییییی کن.تامام..😌😌

عزیزم ایشالله هرچی زودتر بری خونه ی خودت.

زندگی با پدرشوهر و مادر شوهر واقعا سخته خدا صبرت بده

‹ نگو روزای خوش دوره، همینجوری نمی‌مونه. :) ›  ⌝برای خودت زندگی کن، برای خودت بمیر. دیگران، دیگرانند! هر چقدر نزدیک و عزیز باشند، روزی نشانت می‌دهند که دیگرانند! ⌞ ⧼تلخ باش اما خودت باش؛ این صداقت بهتر است!⧽ ‹ ای تو امانِ هر بلا، ما همه در امان تو. ˘˘ › «به خیلی ها گوش کنید،با چند نفر صحبت کنید» [ فرشته نجات خودت باش.!✨🧚‍♀ ] [•••زندگی بدون رویا مثل پرنده ای با بال شکسته است، نمی تواند پرواز کند•••] [𝒍𝒂𝒖𝒈𝒉 𝒘𝒊𝒕𝒉 𝒎𝒂𝒏𝒚 𝒃𝒖𝒕 𝒅𝒐𝒏'𝒕 𝒕𝒓𝒖𝒔𝒕 𝒂𝒏𝒚 !🖤] 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جلو اونا نگو چی بخریم چی نخریم خریدی هم نشون نده تا ب وقتش میبینن . ب شوهرت هم ب خوبی بگو اگه مامانت بهتره میدونه چی بخریم بگو برو همشو بخر اگه چیزی کم و کاست بود خودش میدونه دیگه 

لایک نکن دوست عزیز ❤
2728

تشک و پتو لازم نیست؟

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
2738
با مادرشوهرت کل کل نکن. هرچی گفت هیچی نگو بعد کار خودتو بکن

دقیقا

کاربران محترم:زمانی که تاپیک میزنم یعنی انتظار هر نوع اظهار نظری را دارم ،پس مشکلی با انتقادشما ندارم در صورتی که ادب کلامت در تاپیکم رعایت بشه،،،،اما وقتی در تاپیک کاربران دیگه اظهار نظر میکنم هرچند که تبادل نظر هست ، پاسخی که میزارم برای استارتر اون تاپیک هست اگر از کامنتم خوشتون اومد و ریپلای کردین خوشحال میشم اما اگر مطابق میلتون نبود لطف کنید بگذرید  چون چیزی که من کامنت گذاشتم دیدگاه من بوده و نسبت به منطق خودم پاسخ دادم پس تنها استارتر اون تاپیک حق انتقاد از کامنتم داره  در صورتی که صحبتم تضاد داشته باشه با عنوانش اگر پاسخ ریپلای که زدی رو نمیدم دلیل نمیشه که حق با شماست                                       ممنون از فهم و شعور ش
2706