2733
2734

الان نصف جامعه دنبال  درمان نازایین😥

اخر منو به باد داد رویای باز اومدنت  ۸ سال گزشت اینقدر واسه نبودنت  نوشتم ۳ تا دفتر  شد باز نیومدی  عزیز دلم، دیگه ناییم  ندارم  غصه نداشتنتو بخورم   میخام بیخیال باشم  دیگه میخام زندگی کنم  خدایا  سپردم به خودت  همه چیو 😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738

چهارساله تلاش کردم نشد،سه ماه دارو میخورم بازم نشد

همه چی آزمایش ،سونوگرافی،عکس.. .همه رو میگن هیچ مشکلی نیست اما نمیشه که نمیشه😭😭😭😭

من تو اقدام هستم دوره هام 28روزه ست،اما دیروز که 28بود پریود نشدم،خوشحال و امیدوار شدم که باردارم حتما،امروز صبح رابطه داشتیم هر چی گفتم رعایت کن هی مسخره کرد که ربطی نداره بعد رابطه رفتم دستشویی افتادم رو لکه بینی😩 پد گذاشتم اونم لکه شده .خیلی حالم بد شد از صبح گریه میکنم چون هیچ مشکلی نبود 😭😭😭😭😭😭😭

امروز رفته بودم به یکی از نمایندگیهای طب اسلامی. درباره نتیجه بخش بودن داروهاشون پرسیدم . فایلی رو باز کرد که درمان شدگان این طب ،دستنوشته هاشون که حاکی از رضایت از طب اسلامی بود تحویل داده بودن. 

خانمی اعلام کرده بود تا الان بیش از ۳۰۰۰۰۰۰۰میلیون تومان هزینه کرده بود ولی نتیجه نگرفته بود اما با هزینه ۱۰۰۰۰۰هزار تومان داروهای طب اسلامی الان باردار بود 

امروز رفته بودم به یکی از نمایندگیهای طب اسلامی. درباره نتیجه بخش بودن داروهاشون پرسیدم . فایلی رو ب ...

من فک میکنم زیادی از خودشون تعریف میکنن و خودشونو دست بالا گرفتن.من که ۶ ماه علاف شدم کلی جوشونده و قرص خوردم حتی بادکش کردم و زالو گذاشتم بازم بی نتیجه بود

برای شادی روح پدر شوهرم صلوات بفرستید لطفا
2706