2737
2739

بچه ها من آیلتس ۷ آکادمیک دارم. ولی امسال اکسپایر شده ... دیگه هم نیازی ندارم به مدرکش ...

ولی نمیخوام زبانم افت کنه ...

برنامه self-study میخوام بچینم و شروع کنم

کسی هست که لاهم رایتینگ بنویسیم و لیسنینگ گوش کنیم و کلا در حریان کارای هم باشیم؟؟؟؟

ضمنا من بچه دارم و روزی سه ساعت نهایتا وقت دارم

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏

منم همچین تاپیکی زده بودم 👍 و پایه هستم اگه بچه ها باشن

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
منم همچین تاپیکی زده بودم 👍 و پایه هستم اگه بچه ها باشن

خب چه عالی ...

تاپیکت کسی هست من ببندم بیام اونور؟

روزی چقدر میخواید بخونید توی چه سطحی هستی و برای چه هدفی ؟

من روزی سه ساعت

الان upper intermediate  ام و میخوام حفظ کنم سطحمو ...

نام کاربری م، motherhood هست. 😊                 اسم پسرم هود نیست😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم هستم البته اگه ی گروه تو واتساپ بزنیم خوبه

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2728
خب چه عالی ... تاپیکت کسی هست من ببندم بیام اونور؟ روزی چقدر میخواید بخونید توی چه سطحی هستی و برا ...

نه اولین تاپیکم بود و کسی خیلی استقبال نکرد.منم آیلتس ۷ دارم 

🌸ریپلای های کل کل و بحث رو باز نمیکنم  و نمیخونم دوستان عزیز ..اگر چیزی میگم نظرم هست و مسلما مثل هر نظر دیگه ای مخالف های خودش رو داره🌸
به یه حدی برسیم و برنامه رو تصویب کنبم بعدش بریم واتساپ

اکی من هستم 

اگر فکر کنم بحث کردن با یک کاربر به جایی نمی‌رسه جواب نمی‌دم. بنابراین این جواب ندادن رو کم آوردن درنظر نگیر دوست عزیز. تا زمانی که حرفات عاقلانه باشه به نظرم لایق گفتگو هستی. هرجا هم فکر کردی من دارم اشتباه حرف میزنم با دلایل منطقی من رو مجاب کن. من با کمال میل عذرخواهی می کنم. با کاربرای کم سنی که خودشون رو عقل کل میدونن که کلا بحث نمیکنم چون همین نشونه ی بی عقلی شونه.
2738
چه خوب که سطح مون یکیه راحت تریم

آره خیلی.اگر گروه یا چیزی باشه من پایه  ام چون دقیقا مثل شما میخوام دور نباشم از زبان چون فک میکنم داره یادم میره

حتی اگه پایه داشته باشم چون استاد خوب میشناسم ، کلاس هم دلم میخواد برم

من کتاب خوب زیاد میشناسم چ واسه رایتینگ چ لیسنینگ ، چ هر جور دیگه ک بخوایم برنامه بزاریم ، اقا توو واتساپ گروه تشکیل بدیم عالیه ، زودترم شروع کنیم ، من خودم مدرس زبانم اما فرانسه درس میدم البته شغل اصلیم نیست 

2706