2737
2739
عنوان

فردا تولدمه و قراره فردا ازمایش بارداری هم بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1376 بازدید | 45 پست
دکترم ۴ شنبه برام ازمایش نوشته ولی من فردا ک سهشنبه هس میخام از بدم دوستام گفتن ۴ روز بعد از امپول ...

خیره عزیزم طبق حرف دکترت عمل کن .  با خبرهای خوب برگردی و تو اون لحظه که جواب مثبت  آزمایشت رو میگیری توی دستت  واسه باردار شدن منم دعا کن 

دکترم ۴ شنبه برام ازمایش نوشته ولی من فردا ک سهشنبه هس میخام از بدم دوستام گفتن ۴ روز بعد از امپول ...

ستاره جان میدونم الان چه حس و حالی داری گلم و چقدر هیجان داری ولی اگه آز و زود بدی شاید مجبور بشی تکرارش کنی البته با این بی بی خوشرنگی که داری حتما بتا هم عالی هستش ولی میگن آز زود دادن یا تکرار چند باره ممکنه باعث لکه بینی بشه واسه همین میگم مراقب خودت و نی نی تو دلت باش عزیزم و صبور باش و مطمن باش بارداری وگرنه بی بی آنقدر پررنگ نمیشد ... بازم هر جور خودت صلاح میدونی و دکترت میگه گلم . بارداریت عالی  و زایمان راحت و خوبی داشته باشی عزیزم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ستاره جان میدونم الان چه حس و حالی داری گلم و چقدر هیجان داری ولی اگه آز و زود بدی شاید مجبور بشی تک ...

عزيزم ١٩ روز از اي وي افم ميكذره

جنين هام هم بلاست بودن 

۷ سال انتظار کشیدن برای مادر شدن از من یک زن قوی و صبور ساخته. خدایا نی نی هام رو سپردم به خودت😍🧿🧿
2728
2740
عزیزم آزمایش دادی؟؟؟

سلامممم😍😍الهي شكر.    مثبت شدممممم

با بتاي خيلي خوب 

الهي دامن همه سبزززز بشه 

۷ سال انتظار کشیدن برای مادر شدن از من یک زن قوی و صبور ساخته. خدایا نی نی هام رو سپردم به خودت😍🧿🧿
ماشاالله هزار ماشااالله چه پررنگه

قربونت برم شوکول دعا کن صدا قلبش بشنوم خیالم راحت بشه😍😍😍😍❤️❤️❤️❤️

2706