2733
2739
عنوان

فردا تولدمه و قراره فردا ازمایش بارداری هم بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1376 بازدید | 45 پست

عزیززززززم خیلی واست خوشحال شدم امیدوارم که فردا آزمایشتم مثبت باشه و کادو تولدتو از خدا بگیری...من بودم از ذوقم به همه میگفتم.

خانومای خوشگل واسه سلامتی منو نینیم و حل شدن مشکلاتمون اگه میشه یه صلوات بفرستین😍😍😍
چشمام ۴ تا شده بود  صورتمو شستم بیبی رو دوباره نگا کردم ببینم درست میبینم گریه و گریه و گریه ...

استارتر منم گریه ام گرفته از خوشحالی.این حس قشنگتو خریدارم😍

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم دلم😘😘 خیلی سختی کشیدم خیلیییی حرف شنیدم  محصوصا از خواهرشوهرم😭😭😭 همش میگف جلوگیر ...

خداروشکرخدادهنه همشونوبست .تولدتم مبارک منم توعیدفطرعیدیموازخداگرفتم بعدازیکسال اقدام الان دخترم هیجده ماهشه.انشالله به سلامتی بیادبغلت

نرگس السادات سابقم گوشیم هنگ کرده برگشت به کارخانه کردم کاربریم ترکیدگی نگین کاربرجدید
2731
مبارک باشه عزیزم التماس دعا ... بی بی که کاملا مثبته پس برای آزمایش عجله نکن دیگه خیالت راحت که بارد ...

چون ای وی اف کردم و یه هفته قبل نصف امپول هاش سی جی زدم باید حتما ازمایش بدم 

تا دکتر امپولامو اگه لازمه عوض کنه 

قربونتون برم ک انقد مهربونید ..😭

۷ سال انتظار کشیدن برای مادر شدن از من یک زن قوی و صبور ساخته. خدایا نی نی هام رو سپردم به خودت😍🧿🧿
استارتر منم گریه ام گرفته از خوشحالی.این حس قشنگتو خریدارم😍

عزیزم😭😭😭

خدا همه روووو دلشاد کنه 

الهی همه ب ارزوهاشون برسن هیچ کس تو انتظار هیچی نمونه

۷ سال انتظار کشیدن برای مادر شدن از من یک زن قوی و صبور ساخته. خدایا نی نی هام رو سپردم به خودت😍🧿🧿
عزیززززززم خیلی واست خوشحال شدم امیدوارم که فردا آزمایشتم مثبت باشه و کادو تولدتو از خدا بگیری...من ...

فدای مهربونیت عزیزم 

اره خیلی دوس‌دارم بگم و خوشحالشون کنم 

ولی دوستم میگه نگو تا سونو 

2740
عزیزمی ... چند روز از آمپول hcg میگذره ؟

یک هفته گذشته

نمیدونم چقد اثر امپوله

امپول رو هم کامل نزدم نصفه زدم 

همیشه ارزو داشتم مثبت شم بیام تاپیک بزنم😭ای خدا شکررررت

دعا کنید اثر امپول نباشه 

فدای مهربونیت عزیزم  اره خیلی دوس‌دارم بگم و خوشحالشون کنم  ولی دوستم میگه نگو تا سونو&n ...

فردا به آقای همسر بگو و به اندازه یه دنیا خوشحالش کن بعدش صبر کن تا سونو قلب بعد به بقیه بگو عزیزم.به ماها هم خبر خوش بده فردا عزیزم.خدا رو قسم بده امام حسین که فردا با خوشحالی از آزمایشگاه برگردی منم واست دعا کردم گلم.

خانومای خوشگل واسه سلامتی منو نینیم و حل شدن مشکلاتمون اگه میشه یه صلوات بفرستین😍😍😍
مبارک باشه عزیزم.  ایشالله به سلامتی بغلش کنی.  😍  من بودم میگفتم اول به شوهرم بعد ...

خدا همین ماه دامنتو سبز کنه الهی امیننننن از ته دلم برات دعا کردم

یک هفته گذشته نمیدونم چقد اثر امپوله امپول رو هم کامل نزدم نصفه زدم 

از دکترت سوال کن تا 14 روز اثر آمپول توی بدن میمونه من که قبلا زدم بهم گفتن روز 14 به بعد آز بده حالا باز دکترت بهتر میدونه  در مورد ivf   و اینکه نصف آمپول رو زدی نمیدونم چقدر تاثیر داشته باشه گلم و اصلا استرس نداشته باش و به حق این ماه عزیز بچه ات سالم و سلامت به دنیا بیاد الهی آمین

از دکترت سوال کن تا 14 روز اثر آمپول توی بدن میمونه من که قبلا زدم بهم گفتن روز 14 به بعد آز بده حال ...

دکترم ۴ شنبه برام ازمایش نوشته

ولی من فردا ک سهشنبه هس میخام از بدم

دوستام گفتن ۴ روز بعد از امپول تست منفی شده براشون قبلش هاله داشته

خدا خودش بهم رحم کنه دیگه..

2706