2737
2739

دوستان یک عروس خیلی خانم و صبور و مظلوم سال‌هاست مادرشوهرش در سکوت و پشت سر زیرپای این بنده خدارو می‌کشه و دائم پسرشو پر و دور می‌کنه از زن و بچه‌اش.

اصلاً نمی‌ذاره ذره ای برای زن و بچه‌اش رسیدگی مالی و رفاهی کنه که سال های سال بود ماشین نداشتن. حالا بعد سالها اینا ماشین دارشدن مادرشوهره یکسره خودشو میچسبونه با اینا می‌ره اینور اونور، خیلی هم براش مهمه تا میرسه و میچپه صندلی جلو. حالا دوستان کمک کنید، سره این جلو رفتنش تیکه‌ای، حرفی، اشاره ای که یکم از رو ببرش لطفاً یاد بدید!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم جایی بخوام برم با شوهرمو مامانش خودم تعارفش میکنم جلو بشینه بی ادبی میدونم بزرگتر پشت بشینه البته دل خوشی هم ازش ندارم ولی احترام میذارم

زندگی رویایی... دنیاتمو... دنیامی... ∞
2738
بله ، دوست و فامیله

ي جوكي بود راجع ب گوسفندي ك قرار بود برا عيد قربان بكشنش ازش ميپرسن اخرين آرزوت چيه ميگه صندلي جلو بشينم

اين جوكو يادش بده بره برا مادر شوهرش تعريف كنه 

ما را به کار جهان هرگز التفات نبود....! :-)

چه حرفا میزنید هاااا 

خب بایددددم جلو بشینه 

من روم نمیشه برم جلو بشینم مادرشوهرم و بذارم عقب اصلااا 

به نظرم خیلی زشت و بی ادبانه ست 

حالا همیشه تو کنار شوهرت جلو میشینی یه بارم بری عقب مگه چیزی کم میشه ازت ؟؟

منم جایی بخوام برم با شوهرمو مامانش خودم تعارفش میکنم جلو بشینه بی ادبی میدونم بزرگتر پشت بشینه البت ...

آخه نمی‌ذاره کار به تعارف بکشه، ملک طلق خودش می‌تونه! دیگه ادب خاصی راجع بهش صدق نمیکنه، بادخترش که هست می‌ره عقب داماد و دخترش جلو به عروس که میرسه میپره جلو!!!

چه حرفا میزنید هاااا  خب بایددددم جلو بشینه  من روم نمیشه برم جلو بشینم مادرشوهرم و بذار ...

بایدی وجود نداره عزیزم 

یه وکیل - مهندسِ فمینیستِ محیط زیستیِ آچار به دست که عاشقِ حیوانات و زندگیه     #حامی_حیوانات #وگان #childfree

مادرشوهر من در این زمینه درک بالایی داره

از همون اول نامزدی گفت زن باید کنارشوهرش بشینه بشین جلو من عقب راحت ترم

هرچقدرم تعارف کنم باز همونو میگه

بنظرم بعضی چیزا باید ذاتی باشه با حرف و تیکه انداختن خوب نمیشه

2706