2737
2739
عنوان

تو رو خدا

| مشاهده متن کامل بحث + 132 بازدید | 22 پست
مگه میشه آخه مریض که نبود اینو بگه

مگه زنه خودش آلت سگو کرده باشه تو واژنش وگرنه سگ بلد نیست. شوهره دروغ گفته حتما نخواسته راستشو بگه که چه اتفاقی افتاده. آخه مگه مرد سیب زمینی بوده که زنش با یه سگ در حال رابطه بوده و این وایساده نگاه

شیخی به زن فاحشه گفتا مستی                             هر لحظه به دام دگری پابستی                               گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم                                    اما تو چنان که مینمایی هستی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوست عزیز...همونطور که خودت هم گفتی، واقعا به کسی ربطی نداره که چرا یه عده به یه چیزی علاقه دارن! م ...

تقصیر استارتر نیست. مرده یه چاخانی کرده که نگه واقعا چه بلایی سر زنش آورده

شیخی به زن فاحشه گفتا مستی                             هر لحظه به دام دگری پابستی                               گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم                                    اما تو چنان که مینمایی هستی

[QUOTE=103331983]دوست عزیز...همونطور که خودت هم گفتی، واقعا به کسی ربطی نداره که چرا یه عده به یه چیزی علاقه دارن! م ...[/QUOTچرا ب من ربط داره وقتی واسه آرامش بچم جرات ندارم ببرمش پارک که یه سری آدم عقده ای یکی ی دونه طناب گرفتن دستشون و ادعا روشنفکری دارن بعدم که میاد حمله میکنه میگه نترس گاز نمیگیره 

2731
مگه زنه خودش آلت سگو کرده باشه تو واژنش وگرنه سگ بلد نیست. شوهره دروغ گفته حتما نخواسته راستشو بگه ک ...

اون آقاهه اصلا خونه نبوده بعدم میگم رابطه زن و شوهریا دیده بوده نه رابطه سگه با خانومشا  

[QUOTE=103331983]دوست عزیز...همونطور که خودت هم گفتی، واقعا به کسی ربطی نداره که چرا یه عده به یه چی ...

روشنفکری یعنی فکر باز. یعنی آمادگی برای پذیرش افکار جدید. چیز خوبیه!

خیلی جاهای دنیا مردم با حیوانات زندگی می کنن. ولی شرایط درست براشون محیا می شه. سگ رو بیرون بردن و گردوندن قانون داره. سگ رو نگه داشتن و تربیت کردن هم همینطور.

ایراد از کسی که دوست داره سگ داشته باشه نیست. ایراد از جایی شروع می شه که بستر مناسب برای این کار محیا نمی شه. 

کسی که سگ داره البته که وظیفه داره حیوون رو کنترل کنه. هم از نظر رفتاری و هم بهداشتی. نباید برای کسی مزاحمتی ایجاد کنه. ولی وقتی همه ی این کارا رو انجام داد هم من و شما نباید مزاحمتی براش ایجاد کنیم. ولی این جا اینجوری نیست دیگه.

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
[QUOTE=103331983]دوست عزیز...همونطور که خودت هم گفتی، واقعا به کسی ربطی نداره که چرا یه عده به یه چی ...

بعضی از این سگها واقعا ترسناکن. پسر همسایه ما یکیشونو داشت قبض روحمون میکرد باهاش انقد اینکارو کرد تا یه روز دیگه وایسادم‌جلو سگه و فرار نکردم. نمیدونم قیافه م چه شکلی شده بود که سگه ترسید و رفت پیش صاحبش. دیگه از اون به بعد از سگها نترسیدم. برا همین از این لحاظ کاملا حقو بهت میدم

2738