2410
2553
عنوان

تو رو خدا

132 بازدید | 22 پست

خداوکیلی منا آگاه کنین چرا یه سریا علاقه ب سگ دارن لطفا کسی جبهه نگیره برام فقط خواستم آگاه کنم دلیلم ندارم قسم بخورم برا کسی بیکارم نیستم بچه ها یکی از اقواممون تو بیمارستان کار میکنه برامون تعریف میکرد گفت ی روز یه زنی را آوردن برا آمپول هاری حالش خیلی بد بود خیلی میگفت منم چون جز کادر پزشکیم اونجا بودم اونروز طبق حرفای همسرش سگه به خانومه تجاوز کرده بود خانومه هم خونه تنها بوده و خواب ده تا آمپولم بهش زدن ولی خانومه فوت کرده بود آخه واقعا جای تاسف نداره میخاین بگین علت مرگ چی بوده اگه کار درستی بودی همه یکی یدونه سگ داشتن مثل چند روز پیش که رفتیم پارک خانومه با یه سگی بود دوبرابر خودش میپرید رو سر زنه که اصلا حریفه سگه نمیتونس بشه، چند روز پیشم ی خانومی که قصد توهین ندارم این عکسا گذاشته بود به من ربطی نداره ولی واقعا دوس دارم بدونم دلیل این کارا چیه توهین نکنین

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
2714

سگ غریزی با یه سگ دیگه ارتباط جنسی برقرار میکنه یعنی نمیدونه واژن زن کجاشه که بهش تجاوز کنه. اینا داستانن باور نکن خواهر من. البته من خودم علاقه ای به نگهداری حیوانات تو خونه ندارم چون معتقدم با نگهداری اونا تو محیط بسته بیشتر آزارشون میدیم.این حرف تجاوزم باور نکن

شیخی به زن فاحشه گفتا مستی                             هر لحظه به دام دگری پابستی                               گفتا شیخا هر آنچه گویی هستم                                    اما تو چنان که مینمایی هستی

دوست عزیز...همونطور که خودت هم گفتی، واقعا به کسی ربطی نداره که چرا یه عده به یه چیزی علاقه دارن!

مگه بقیه میان از شما بپرسن چرا به فلان چیز علاقه داری؟

نمی گی به شما چه ربطی داره؟ نمی گی مگه من مجبورم در مورد سبک زندگی و علایقم به شما توضیح بدم؟

حرفای اون آقا هم که واقعا خنده دار بوده...سگ به خانمش تجاوز کرده! اون گفت شما هم باور کردی؟

می گی اگه کار درستی بود همه یه دونه سگ داشتن! اینجا ندارن خب...خیلی جاهای دنیا دارن! این چه جور نتیجه گیرییه! اگه همه یه کاری رو بکنن الزاما درست نیست که. اگه نکنن هم الزاما غلط نیست!

زنده باد هیولای اسپاگتی پرنده!
2706