2733
2734

🔰 ✍امام صادق علیه السلام:

🌷کسي که ( در عزاي حسين علیه السّلام) بگريد يا ديگري را بگرياند و يا آن که خود را به حالت اندوه و عزا درآورد، بهشت بر او واجب است.🌷

📃جلاء العيون ، ص ۴۶۳

🔰✍امام حسین علیه السلام:
عبادت ‌كنندگان سه گروهند:

🌎گروهي خداوند را به انگيزه رسيدن به پاداش و دست‌ يافتن به نعمتهاي نامحدودش عبادت مي‌كنند،◽ اين دسته از عبادت‌كنندگان مانند سوداگران سودجو است.◽

🌎بعضي خداوند را از ترس عذاب مي‌پرستند و عبادت مي‌كنند كه◽ اين دسته از عبادت‌كنندگان در خور بردگان زرخريد است.◽

🌎و كساني هستند كه خداوند را به منظور شكرگزاري و انجام يك وظيفه انساني پرستش مي‌نمايند ( خداوندا من تو را عبادت مي‌كنم چون لايق پرستش و عبادت هستي ) 🌷 اين دسته از عبادت‌كنندگان عبادت انسان‌هاي احرار و آزادگان است و چنين عبادتي افضل و برتر از تمام عبادات است.🌷

📃الحديث جلد ۳ صفحه ۲۷۶

‌‌

🔰✍شیخ عبدالهادی حائری مازندرانی از پدر خود حاج ملاابوالحسن نقل می کند:  من حاج میرزا علی نقی طباطبائی را بعد از رحلتش در خواب دیدم و به او گفتم: آرزویی هم در آنجا داری؟
گفت: هیچ آرزویی ندارم جز این که چرا در دنیا هر روز زیارت عاشورای امام حسین علیه السلام را نخواندم.  

🌷رسم سید این بود که دهه محرم زیارت عاشورا می خواند نه در تمام سال؛ از این رو افسوس می خورد که چرا تمام سال نمی خواندم🌷

نسبت به أباعبداللّه الحسین علیه السلام بی تفاوت نباشیم،خدا بی تفاوت نیست ! نسبت به أباعبداللّه الحسین علیه السلامحساس باشیم ، خدا از امام حسین نمیگذرد تو هم نگذر! از کنار امام حسین علیه السلام ساده عبور نکنید ، صحرای محشر هیچکس ساده عبور نخواهد کرد.🔅

سلام خدمت خانوم های عزیز هر کسی ختم قرآن انجام عمل نیابتی چله آیت الله حق شناس و دوره دعا وقرائت زیارت نامه در حرم امام رضا علیه السلام انجام نماز و روزه استیجاری از جانب اموات شما  نیابتی اگه کسی خواست بنده انجام میدم بنده خانوم ملا هستم انجام اعمال نیابتی رو قبول میکنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘