2737
2734
عنوان

کمک😣😣

78 بازدید | 14 پست

شده تاحالا بخاین مسافرت برین و یه خونواده پرجمعیت بخان همسفرت شن ؟؟؟من نمیخام باهاشون مسافرت برم ولی نمیدونم چجوری جوابشون کنم ک ناراحت نشن!!!شمابودید چیکار میکردین؟؟؟؟

اگه جایی که ایستادین رو دوست ندارین جاتون رو عوض کنید.شما درخت نیستید☺

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو مشکلی براتون پیش اومده امادگی سفر رو ندارین فعلا

اخه شوهرم فقط میتونه قبل مهر یک هفته مرخصی بگیره.بعدش دیگه خودمون نمیتونیم.

2728
حالا کی هستن

دایی شوهرم

پرجمعیت و شلوغ ان

مسافرت باهاشون خوش نمیگذره بقیه ک باهاشون رفتم همه میگن گند زدن ب تفریحمون

اونارو راهی کنید برن بعدش خودتون برین😐

چجوریشو نمیدونم!!!!نمیرن ک !میگن وایمیسیم باهم😣😣😣😣منم کلا قید مسافرتو میخام بزنم

2738
چی شدکه تصمیم براین شدکه باهم برین مسافرت کی همچین پیشنهادی داد؟

از طرف کار شوهرم بهمون بلیط داده بودن‌.شوهرمم راجبش با پسرشون حرف زده بود ک با ماشین خودمون میریم و نمیخایم با هواپیما بریم از طرف اداره .اونام گفتن خب ماهم میایم

از طرف کار شوهرم بهمون بلیط داده بودن‌.شوهرمم راجبش با پسرشون حرف زده بود ک با ماشین خودمون میریم و ...

ای بابابعضی مردام واقعا رومخن تایه خبری تو آستینشون باشه بدوبدوبرن ب همه بگن.بعضیام ک فقط منتظرن یکی بخاد دهنشوبازکنه بگه مامیخایم فلان کاروبکنیم زودبپرن بگم مام هستیم مام هستیم بدون اینکه خانواده طرفم درنظرداشته باشن و فک کنن فقط 1درصد طرف مخالف باشه.چه پرروعن  

خب همون موقع میگفتین قراره با همکارمون یا دوست خانوادگی همسرتون بریم شاید اینجوری هوارنمیشدن سرتون

دیگه گذشت و نگفتیم.فکر نمیکردیم راه بییفتن.حالا موندم چیکلر کنم مسافرتم کوفتم نشه😣😣😣😣

ای بابابعضی مردام واقعا رومخن تایه خبری تو آستینشون باشه بدوبدوبرن ب همه بگن.بعضیام ک فقط منتظرن یکی ...

👍👍

دیگه گذشت و نگفتیم.فکر نمیکردیم راه بییفتن.حالا موندم چیکلر کنم مسافرتم کوفتم نشه😣😣😣😣

این دیگه دست خودته ک بخای بهت خوش بگذره یانه.اگه ازاولش فقط اخم وتخم وگوشه گیری کنی یا همش سرشوهرت غربزنی مطمئن باش هم خودتو شوهرت کوفتتون میشه هم اوناپشت سرتون هزارتا حرف درمیارن.(میدونی که ازقدیم گفتن آدمارو توسفربشناس)اما اگه بخای برخلاف این باشه باید توام پا ب پای اونا کیف کنی بشاش باشی بگی بخندی نظربدی  خدارو چ دیدی شایدم بهتون خوش گذشت هان؟!😊

این دیگه دست خودته ک بخای بهت خوش بگذره یانه.اگه ازاولش فقط اخم وتخم وگوشه گیری کنی یا همش سرشوهرت غ ...

کاش اینجوری بود...پس کلا بیخیال سفر میشیم.میگیم نمیریم

2706