2733
2734
عنوان

کسی از روز خوبی چیزی میدونه

160 بازدید | 10 پست

خانما من میخوام خونم جابه جا بشه.از طبقه بالا بیام طبقه پایین برازندگی.الان دارم وسیله جمع میکنم.حالا چندنفر گفتن محرم خوب نیست بعدم ماه صفر باید بمونی تا بعد ماه صفر. یعنی چی چکارکنم شک انداختن دلم.میگن خوب نیست و بد میارین 

😎😎😎😎

چه خرافانا یعنی چی این حرفا اخه،،، یه صدقه بده و کارتو انجام بده دل نده به این خرافاتا

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

من اعتقا نداشتم ،شنیده بودم اما گوش ندادم

عقدم تو صفر بود اول خودم تو ی تصادف کوچیک دسم رف تو اتل ی هفته بعد شوهرم چپ کردو گردنش شکست

دیگ نمیدونم بخاطر اون بود یا چش خورده بودیم

چون ما تو ی شهر کوچیکیم پر از ادمای نظر تنگ

میشه واسه حال خوب دل هممون ی صلوات بفرستید😊❤
منم اعتقاد نداشتم ازبس گفتن یه جوریم 

هرچی تو باورت باشه همون برات اتفاق میفته اصن بهش فکرم نکن 

واسه بچه دار شدنم صلوات میفرسی؟ 🙏...... ولا تنقطوا مِن رَحمةِالّله.......خدای مهربونم شکرت 😍...... خداجونم مراقب همه نی نی های تو راهی باش سلامت بزسن به آغوش مادراشون مراقب  زهرای(رستا) منم باش 🙏امین🙏....خانما تاپیک معجزه بارداریمو گذاشتم،،، شاید بدردتون خورد،،،، ((خدای مهربونم شکرت بابت فرشته کوچولوی نازنینم،، دخترم 11 مرداد 99 بدنیا اومد)) 
من اعتقا نداشتم ،شنیده بودم اما گوش ندادم عقدم تو صفر بود اول خودم تو ی تصادف کوچیک دسم رف تو اتل ی ...

منم همین مشکلم.شهرکوچیک و مردم تنگ نظر.بخصوص الان که رودخونه مال خودم شده وچندتیکه طلا گرفتم و وسیله خونه دارم عوض میکنم

😎😎😎😎
2740
 شما هم شنیدین  واعتقاددارین

ماه صفر سنگینه. ولی محرم ایرادی نداره. خیلی ها تو محرم عقد هم می کنن

خداوندا التماست میکنم دیدن این لحظه ناب را به تمام مادران جشم انتظار نصیب کن. خداونداهر جه شکرت کنم کفایت نمیکند. به من حقیر لیاقت نگهداری از امانتی که بهم بخشیدی رو بده!!!! حسرت فرزند را به دل هیچ خانواده ای نزار. خدایا با تمام حقارتم در برابر عظمت بی پایانت سر تعظیم فرود میاورم و با تمام وجودم میگم شکرت شکرت شکرت
منم همین مشکلم.شهرکوچیک و مردم تنگ نظر.بخصوص الان که رودخونه مال خودم شده وچندتیکه طلا گرفتم و وسیله ...

صدقه خیییلییی بده

من هروز میدادم واین بود وضعم. ایشالا ک ب حق صاحب این ماه ن برای تو ن برای هیچکسه دیگ مشگلی پیش نیاد

میشه واسه حال خوب دل هممون ی صلوات بفرستید😊❤