2737
2734
عنوان

پیاده روی اربعین۹۸ 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 44 پست
البته ما چون خونه اشناها میریم، راحت تریم .موکب و ... با بچه یه خورده سخته

ما بچه نداریم اونجا اشنا هم نداریم 

تیکر عروسیمه 😙😙😙یه دنیا ممنون میشم اگه یه صلوات برای زندگی منو شوهرم بفرستید
ممنونم اما نگاه من با دیگرانی که دیدم فرق میکنه درسته دوست دارم برم، اما وظیفه مهم تراز زیارت اربع ...

صد البته

ان شاءالله که موفق باشی و سال دیگه دسته جمعی برین😍

تنها کافیست ❣۳۱۳❣مادر تصمیم بگیرند ، آنروز نزدیک است که یاران امام زمان(عج) تربیت یابند🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ما بچه نداریم اونجا اشنا هم نداریم 

اگر بچه ندارین که عالیه

بهترین فرصته براتون

از تظر حای خواب و غذا و ... مشکلی ندارین

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
صد البته ان شاءالله که موفق باشی و سال دیگه دسته جمعی برین😍

ممنونم ان شاءالله

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2731
اگر بچه ندارین که عالیه بهترین فرصته براتون از تظر حای خواب و غذا و ... مشکلی ندارین

تاحالا نرفتم ... جای خواب اینجور چیزا گیر میاد ؟ 

منم پارسال با پسر یک سالم رفتیم

واقعا نگاه امام حسین(ع) ویژه بود

تنها کافیست ❣۳۱۳❣مادر تصمیم بگیرند ، آنروز نزدیک است که یاران امام زمان(عج) تربیت یابند🌷

اونایی که میرین دعا کنید منم برم خیلی دلم می خواد برم خدا کنه امسال منو بطلبه البته از نظر مالیم یکم زیر فشاریم

2738
میدونم عشق و علاقه است ولی اخه چرا همه همون موقع مگر امام حسین بقیه سال نیست!!!

به خاطر اینکه خود امامان این توصیه رو کردن و برنامه داشتن برای این تجمع میلیونی و احادیث زیادی در رابطه با اهمیتش نقل شده

ابومحمد الحسن العسکری(ع): «عَلاماتُ المُؤْمِنِ خمْس: صَلاةُ الْخَمْسِین، وَ زِیارَةُ الْأرْبِعَینِ وَ التَّخَتُّمُ فِی الْیمِینِ، وَ تَعفیرُ الْجَبِینِ وَ الْجَهْرُ بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحیم؛

امام حسن عسکری(ع) فرمود: نشانه‌های مؤمن پنج چیز است: پنجاه رکعت نماز (نماز یومیه و نمازهای نافله)، زیارت اربعین، انگشتر به دست راست کردن، جبین را در سجده بر خاک گذاردن، بسم‌الله الرحمن الرحیم را در نماز بلند گفتن»

(وسایل الشیعه/ج10/ص375)

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

امام صادق (ع): «مَنْ خَرَجَ مِنْ مَنْزِلِهِ یُرِیدُ زِیَارَةَ قَبْرِ الْحُسَیْنِ بْنِ عَلِیٍّ ص إِنْ کَانَ مَاشِیاً کَتَبَ اللَّهُ لَهُ بِکُلِّ خُطْوَةٍ حَسَنَةً وَ مَحَی عَنْهُ سَیِّئَةً حَتَّی إِذَا صَارَ فِی الْحَائِرِ کَتَبَهُ اللَّهُ مِنَ الْمُصْلِحِینَ الْمُنْتَجَبِینَ [الْمُفْلِحینَ الْمُنْجِحِینَ حَتَّی إِذَا قَضَی مَنَاسِکَهُ کَتَبَهُ اللَّهُ مِنَ الْفَائِزِینَ حَتَّی إِذَا أَرَادَ الِانْصِرَافَ أَتَاهُ مَلَکٌ فَقَالَ إِنَّ رَسُولَ اللَّهِ ص یُقْرِؤُکَ السَّلَامَ وَ یَقُولُ لَکَ اسْتَأْنِفِ الْعَمَلَ فَقَدْ غُفِرَ لَکَ مَا مَضَی»

کسی که از منزلش بیرون آید و قصدش زیارت قبر حضرت حسین ابن علی علیهما السّلام باشد اگر پیاده رود، خداوند منّان به هر قدمی که برمی‌دارد یک حسنه برایش نوشته و یک گناه از او محو می‌فرماید تا زمانی که به حائر برسد و پس از رسیدن به آن مکان شریف حق تبارک و تعالی او را از رستگاران قرار می‌دهد تا وقتی که مراسم و اعمال زیارت را به پایان رساند که در این هنگام او را از فائزین محسوب می‌فرماید تا زمانی که اراده مراجعت نماید در این وقت فرشته‌ای نزد او آمده و می‌گوید: رسول خدا صلّی اللَّه علیه و آله و سلّم سلام رسانده و به تو می‌فرماید: «از ابتداء عمل را شروع کن، تمام گناهان گذشته‌ات آمرزیده شد».

به خاطر اینکه خود امامان این توصیه رو کردن و برنامه داشتن برای این تجمع میلیونی و احادیث زیادی در را ...

ممنون

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
تاحالا نرفتم ... جای خواب اینجور چیزا گیر میاد ؟ 

ما هر سال از تهران جا جور میکردیم یا با کاروان میرفتیم و هوایی میرفتیم

ولی پارسال با یه بچه یک ساله زمینی رفتیم و بدون جا ولی قربونشون برم از دم خونمون به سمت کربلا تا وقتی برگشتیم نه پول جا دادیم نه غذا.سفرشون پهن بود

حتی تو کربلا چون شب اربعین ، نصف شب رسیدیم و خیلی شلوغ بود جا نداشتیم و چند ساعت تو خیابونا سرگردون بودیم ولی یه دفعه یه عربه مارو برد خونش و عالی بود

هم تمیز هم ایرانیا هم اونجا بودن

امام صادق (ع): «إِنَّ الرَّجُلَ لَیَخْرُجُ إِلَی قَبْرِ الْحُسَیْنِ ع فَلَهُ إِذَا خَرَجَ مِنْ أَهْلِهِ بِأَوَّلِ خُطْوَةٍ مَغْفِرَةُ ذُنُوبِهِ- ثُمَّ لَمْ یَزَلْ یُقَدَّسُ بِکُلِّ خُطْوَةٍ حَتَّی یَأْتِیَهُ فَإِذَا أَتَاهُ نَاجَاهُ اللَّهُ تَعَالَی فَقَالَ عَبْدِی سَلْنِی أُعْطِکَ ادْعُنِی أُجِبْکَ اطْلُبْ مِنِّی أُعْطِکَ سَلْنِی حَاجَةً أقضیها [أَقْضِهَا لَکَ قَالَ وَ قَالَ أَبُو عَبْدِ اللَّهِ ع وَ حَقٌّ عَلَی اللَّهِ أَنْ یُعْطِیَ مَا بَذَلَ».

شخصی که به زیارت قبر حضرت حسین بن علی علیهما السّلام می رود، زمانی که از اهلش جدا شد با اولین گامی که برمی دارد تمام گناهانش آمرزیده می شود سپس با هر قدمی که برمی دارد پیوسته تقدیس و تنزیه شده تا به قبر برسد و هنگامی که به آنجا رسید حق تعالی او را خوانده و با وی مناجات نموده و می فرماید: «بنده من! از من بخواه تا به تو اعطاء نمایم، من را بخوان اجابتت نمایم، از من طلب کن به تو بدهم، حاجتت را از من بخواه تا برایت روا سازم»، راوی می‌گوید، امام علیه السّلام فرمودند: «و بر خداوند متعال حق و ثابت است آنچه را که بذل نموده اعطاء فرماید».

ما هر سال از تهران جا جور میکردیم یا با کاروان میرفتیم و هوایی میرفتیم ولی پارسال با یه بچه یک ساله ...

چه خوب امیدوارم قسمت همه بشه امام حسین منو هم بطلبه 

اونایی که میرین دعا کنید منم برم خیلی دلم می خواد برم خدا کنه امسال منو بطلبه البته از نظر مالیم یکم ...

عزیزم اینقدر حالم خرابه از ترس اینکه امسال نرم با تمام وجودم دعا میکنم هر ساله قسمتت بشه

2706