2733
2734
عنوان

پیاده روی اربعین۹۸ 😢😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 257 بازدید | 44 پست
امام صادق (ع): « مَنْ خَرَجَ مِنْ مَنْزِلِهِ یُرِیدُ زِیَارَةَ قَبْرِ الْحُسَیْنِ بْنِ عَلِیٍّ ص إِ ...

اخه میدونین چیه یکی از اقواممون عمل قلب باز کرده و امسال میخواد حتما برای اربعین بره پیاده بره نمیتونم درک کنم با وجودیکه میدونه اون شرایط براش مناسب نیست باز جوون باشن یک چیزی نه اینکه آدم مشکل داره و بره این شلوغی و ازدحام رو متحمل بشه برای زیارت میتونن از اول محرم برن یا گروه گروه برن تا اخر صفر

حقیقتش نگرانشیم بخلطر همینه وگرنه منم امام حسین و حضرت علی و حضرت ابوالفضل و بقیه امام ها رو دوست دارم هرجند تابحال طلبیده نشدم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
اونایی که میرین دعا کنید منم برم خیلی دلم می خواد برم خدا کنه امسال منو بطلبه البته از نظر مالیم یکم ...

الان دیگه ویزا هم نمیخواد هزینه اش کمتره فقط پاسپورت داشته باشین 

الهی که جور بشه برین 

خدا قسمت همه بکنه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اخه میدونین چیه یکی از اقواممون عمل قلب باز کرده و امسال میخواد حتما برای اربعین بره پیاده بره نمیتو ...

عشق 

تنها دلیلش اینه 

نگران نباشید ان شا الله سالم بر میگردن و عمرشون طولانی تر میشه

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 
عشق  تنها دلیلش اینه  نگران نباشید ان شا الله سالم بر میگردن و عمرشون طولانی تر میشه

ان شاء الله

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2731
میدونم عشق و علاقه است ولی اخه چرا همه همون موقع مگر امام حسین بقیه سال نیست!!!

میدونی کلا به اربعین نباید صرفا به نگاه یک  زیارت نگاه کنیم.باید به عنوان وظیفه نگاه کنیم

الان جهان مسلمونا و شیعیان رو با اربعین باید بشناسن.

همه عالم باید امام حسین(ع) رو بشناسن.

وقتی امام زمان(عج) خودشون رو به امام حسین(ع) معرفی میکنن((الا یا اهل العالم ان جدی الحسین ....)) باید همه عالم امام حسین(ع) رو بشناسن و این وظیفه ماست که با جهانی کردن اربعین امام حسین رو به عالم بشناسونیم و باید هر سال اربعین پر شکوه تر بشه

تنها کافیست ❣۳۱۳❣مادر تصمیم بگیرند ، آنروز نزدیک است که یاران امام زمان(عج) تربیت یابند🌷
عزیزم اینقدر حالم خرابه از ترس اینکه امسال نرم با تمام وجودم دعا میکنم هر ساله قسمتت بشه

ممنون خانومی 

تیکر عروسیمه 😙😙😙یه دنیا ممنون میشم اگه یه صلوات برای زندگی منو شوهرم بفرستید
میدونی کلا به اربعین نباید صرفا به نگاه یک  زیارت نگاه کنیم.باید به عنوان وظیفه نگاه کنیم الان ...

دعا کن منم قسمتم بشه کاش منم این حالتون و درک کنم

اخه میدونین چیه یکی از اقواممون عمل قلب باز کرده و امسال میخواد حتما برای اربعین بره پیاده بره نمیتو ...

پسرم تو ۱سال اول عمرش همش مریض میشد و ویرووس میگرفت.همه به من میگفتن با این بچه صلاح نیست بری و کلی حرفایی که تو دل آدم رو خالی میکنه ولی من با این دید رفتم که وقتی آقا میطلبن همه شرایطم خودشون جور میکنن.

حتی شوهرم گفته بود اگه چیزیش بشه من میدونم با تو ولی خدا شاهده تو اونجا که اکثرا مریضن پسرم فقط روز آخر یکم آبریزش بینی گرفت و از بعد اربعین تا الان که ۱ سال گذشته دومین باره سرما خورده

تنها کافیست ❣۳۱۳❣مادر تصمیم بگیرند ، آنروز نزدیک است که یاران امام زمان(عج) تربیت یابند🌷
2738
پسرم تو ۱سال اول عمرش همش مریض میشد و ویرووس میگرفت.همه به من میگفتن با این بچه صلاح نیست بری و کلی ...

چه خوب خدا رو شکر ممنون از دلگرمیت

دعا کن منم قسمتم بشه کاش منم این حالتون و درک کنم

الهی به حق سه ساله امام حسین(ع) قسمت همه بشه

الهی بری و ببینی چه خوبه

فقط باید دلت رو صاف کنی

چون همه چی اونجا هست.میشه آدم دیدش جوری باشه که فقط کثیفی و مریضی و شلوغی و سختی ببینه میشه هم جوری دیدش رو بکنه که بشه ما رایت الا جمیلا

ان شاءالله با دید دوم قسمتت بشه😘

تو رو خدا برای منم دعا کنید برم

حالم خرابه

الهی به حق سه ساله امام حسین(ع) قسمت همه بشه الهی بری و ببینی چه خوبه فقط باید دلت رو صاف کنی چون ...

ممنون از دعای خوبت ان شاءالله قسمت شماهم بشه

عشق یعنی به تو رسیدن

یعنی نفس کشیدن      تو خاک سرزمینت

عشق یعنی تموم سال رو

همیشه بیقرارم        برای اربعینت

تاحالا نرفتم ... جای خواب اینجور چیزا گیر میاد ؟ 

آره، موکب زیاده

خونه های خود عراقی ها هم هست. میان به زور میبرن خونه هاشون پذیرایی میکنن از زوار

بدون بچه هیچ مشکلی ندارین. فقط داروهای ضروری، چه گیاهی چه قرص و شربت، همراتون باشه

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2706